شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا استان مازندران: ۱۷ نقاهتگاه بیماران کرونایی با بکارگیری ۱۶۶۱ تختخواب در شهرهای مازندران برپا شد

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران: ۱۷ نقاهتگاه بیماران کرونایی با بکارگیری ۱۶۶۱ تختخواب در شهرهای مازندران برپا شد

منتشرشده در مازندران جمعه, 15 فروردين 1399 ساعت 13:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه ۱۷ نقاهتگاه بیماران کرونایی با بکارگیری یک هزار و ۶۶۱ تختخواب در شهرهای مازندران برپا شد، گفت: بخشی از پرستاران و پزشکان نیروی زمینی سپاه در بابل و همچنین نیروی دریایی سپاه در چالوس در این تقاهتگاه‌ها مستقر شدند تا پذیرای بیمارانی باشند که مرحله دوران پس از مرخصی بیمارستان را طی می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در جمع خبرنگاران به تشریح اقدامات یک ماهه سپاه کربلا استان مازندران در جبهه مقابله با کرونا پرداخت و اظهار کرد:  امروز جبهه وسیعی از مقابله با این ویروس منحوس را طی ۳۴ روز در همه شهرها و روستاهای مازندران شاهد هستیم.

 

وی از تولید بیش از ۳ میلیون و ۲۹۸ لوازم بهدشتی اعم از ماسک و گان بیمارستانی خبر داد و تصریح کرد: ۲۱۴ کارگاه تولید لوازم پزشکی با بیش از ۴ هزار خیاط مشغول تولید اقلام بهداشتی هستند که این اقلام توسط مدافعان سلامت بین مردم توزیع می‌شود.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اعلام اینکه در ضدعفونی و گندزدایی محلات و معابر، امکان پرتردد بیش از ۳ میلیون ۱۴۳ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده استفاده شد، گفت:‌ ضدعفونی معابر شهری و روستایی بارها تداوم پیدا کرد و چه بسا بعضی معابر و کوچه‌ها هر شب توسط مدافعان سلامت گندزدایی شده است.

 

سردار بابایی با بیان اینکه مردم و بسیجیان احساس مسئولیت کردند و در صحنه مبارزه با کرونا ماندند، خاطرنشان کرد:‌ تلاش جمعی گروه‌های جهادی آثار و برکات خوبی داشت که از جمله این آثار و برکات از بین رفتن ترس و واهمه بین مردم برای تامین نیازهای اقلام بهداشتی بود که امروز مازندران از شرایط سخت عبور کرد و توانست خود را بازسازی کند. 

 

وی از اهدای بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی به اقشار آسیب پذیر خبر داد و افزود:‌ موضوعی که در این ایام سپاه از آن غافل نشد، حمایت از عزیزانی بود که به نحوی شغل‌شان را از دست دادند یا به هر دلیل دچار مشکل شدند بنابراین بسته‌های معیشتی با کمک خیرین تهیه و دراختیار آن‌ها قرار گرفت.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه بیش از ۴۲۲ هزار بسته بهداشتی هم توزیع شد، تصریح کرد:  طی ۳۴ روز از شرایط کرونایی در مازندران ۲۶۶ هزار ۹۸۴ بسیجی در  جبهه مبارزه با کرونا فعالیت می‌کنند.

 

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است