شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین : ‌با پرتاب ماهواره نظامی نور ‌شعار «ما می‌توانیم»در صحنه عمل ‌به نمایش گذاشته شد

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین : ‌با پرتاب ماهواره نظامی نور ‌شعار «ما می‌توانیم»در صحنه عمل ‌به نمایش گذاشته شد

منتشرشده در قزوین شنبه, 06 ارديبهشت 1399 ساعت 11:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: سپاه ‌با پرتاب ماهواره نظامی نور ‌شعار «ما می‌توانیم» را در صحنه عمل ‌به نمایش گذاشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفت‌وگویی اظهار داشت: با کمک خیرین استان، سازمان بهزیستی و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تصمیم گرفته شد تا امر نیازمندی 300 زوج جوان تحت عنوان جهیزیه که در آستانه ازدواج قرار دارند، فراهم شود.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با بیان اینکه امیدواریم تا زندگی این زوج‌های جوان با معنویت، امنیت و نشاط آغاز شود، گفت: تقدیم این خدمت به جوانان قزوینی افتخاری بزرگ برای سپاه پاسداران استان قزوین است.

 

سردار شاهرخی در قسمت دیگری از سخنان خود با تأکید بر توانمندی بالای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابعاد علمی و نظامی افزود: تولید ماهواره نظامی نور و پرتاب آن به فضا مصداق بارز ظرفیت بالای سپاه پاسداران در عرصه‌های گوناگون است.

 

وی افزود: این اقدام حماسه آفرین سپاه، نشان داد که جوانان مخترع ایرانی قادر به ساخت و بهره برداری هر آن چه که در دنیا ساخته می‌شود هستند این در حالی که نمونه‌های داخلی که به دست فرزندان ایران اسلامی اختراع می‌شود بسیار با کیفیت‌تر و بهتر از نسخه‌های خارجی آن کالاها و محصولات است.

 

 فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین‌ خاطرنشان کرد: باید به ملت غیور و شریف ایران اسلامی که فرزندان دلاوری را پرورش داده‌اند تا چنین اقدامات حماسه آفرین و موفقیت آمیزی را بیافرینند، تبریک گفت..

 

سردار شاهرخی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تولید ماهواره نظامی نور و پرتاب آن به فضا، در صحنه عمل باور به شعار «ما می‌توانیم» را معنا کرد، همچنین قدرت نظامی و علمی جوانان ایرانی را در نیروهای مسلح ایران به رخ جهانیان کشاند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است