شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: مبنای قرارگاه پیشرفت و آبادانی تعمیق باورهای دینی است

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: مبنای قرارگاه پیشرفت و آبادانی تعمیق باورهای دینی است

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399 ساعت 11:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: مبنای اصلی حرکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی تعمیق باورهای دینی و گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی در روستاهای هدف است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در دیدار با شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی اظهار کرد: تمامی مأموریت‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی بر اساس تکلیف و عمق بخشی به انقلاب اسلامی برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

 

وی افزود: مبنای اصلی حرکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی تعمیق باورهای دینی و گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی در روستاهای هدف است.

 

سردار شاهرخی بیان کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی تلاش می‌کند تا با ایجاد روحیه انقلابی و تقویت باورهای انقلابی، وابستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی تقویت شود.

 

وی خاطر نشان کرد: فعالیت‌های قرارگاه باید طوری باشد که به نفع مردم و انقلاب باشد و برای نظام جمهوری اسلامی اثربخشی داشته باشد. احیای دین، برگزاری نماز جماعت در مساجد، ایجاد روحیه پرداخت زکات و مشارکت در امور خیر از جمله کارهای مهمی است که توسط امامان روستا می‌بایست پیگیری و تقویت شود.

 

سردار شاهرخی در پایان این دیدار از تلاش و زحمات شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی که به صورت جهادی در روستاهای هدف در حال خدمت رسانی هستند تقدیر و تشکر کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است