شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین مطرح کرد :  شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور پیشتاز مقابله با جنگ اقتصادی 

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین مطرح کرد :  شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور پیشتاز مقابله با جنگ اقتصادی 

منتشرشده در قزوین سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 ساعت 15:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت:‌ شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌توانند پیشتاز مقابله با جنگ اقتصادی باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بخش مهمی از توانمندی های پیشرفته دفاعی نیروهای مسلح کشور را ناشی از فعالیت های علمی شرکت ‌های دانش‌بنیان دانست و اظهار داشت: امروز به وجود آمدن و عملیاتی کردن بسیاری از فعالیت ها در شرکت های دانش‌ بنیان کلید خورده و این شرکت‌ها و متخصصان آنها بازوی توانمند توسعه دفاعی ایران اسلامی هستند.

 

وی با تاکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه دستگاه های مختلف دولتی و حاکمیتی از شرکت‌های دانش بنیان استان قزوین بیان کرد: امروز اداره یک شرکت و مجموعه صنعتی به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد و تلاش جوانان متخصص هم یک نوع دفاع است که البته سخت‌تر و پیچیده‌تر از دفاع مقدس است. به‌همین دلیل سپاه  به تلاش جوانان متخصص استان قزوین افتخار و با تمام ابزارها و امکانات خود ازشرکت‌های دانش‌بنیان حمایت می‌کند.

 

سردار شاهرخی با یادآوری اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور نماد و نشانه مقابله مؤثر با جنگ اقتصادی هستند، تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان ما از همه اهرم های خود برای تحریم و فشار علیه اقتصاد جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنند، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌توانند پیشتاز مقابله با جنگ اقتصادی باشند.

 

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان راهکار ایجاد اشتغال برای جوانان است، افزود: مسئله اصلی در تاسیس و توسعه شرکت‌های دانش‌ بنیان موضوع هویت‌بخشی به انسان و ایجاد آرامش در خانواده‌هاست و مسئله اقتصادی در اولویت بعدی قرار می‌گیرد که البته بعد اقتصادی هم در شرایط موجود اهمیت زیادی دارد.

 

سردار شاهرخی ضمن تجلیل از تلاش‌ های صورت گرفته برای توسعه واحدهای فناور در پارک علم و فناوری قزوین ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان به‌صورت مستقیم برای طیف گسترده‌ای از افراد جامعه هم به‌صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌کنند.

 

وی با تاکید بر اهمیت حمایت مسئولان دولتی از شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: با تلاش جوانان مؤمن و متعهد ایران اسلامی می‌تواند در جایگاهی فوق جهانی قرار بگیرد؛ همان‌طور که تعدادی از محصولات دانش‌بنیان استان قزوین دارای مزیت بالایی در جهان هستند و تنها در استان قزوین تولید و به سراسر کشور و دنیا ارائه می‌شوند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است