شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: شهادت سردار سلیمانی، موجب بیداری اسلامی در جهان شد

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: شهادت سردار سلیمانی، موجب بیداری اسلامی در جهان شد

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 26 خرداد 1399 ساعت 13:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام معبودی بیان کرد: شهادت او ملت ایران و جهان را بیدار کرد چرا که او مرد خدا بود و به روایت امام کاظم(ع) که ذکر شد جامع عمل پوشید.

به گزارش سپاه نیوز؛ مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع رزمندگان تیپ 82 در مناطق عملیاتی شمالغرب یادمان سردار شهیدجعفرخانی، با اشاره به حدیثی از امام موسی کاظم(ع) بیان کرد: ایشان می فرماید علم مردم را در چهار نکته دیده ام. کسی که خدایش را هم از نظر علمی و هم از نظر عملی بشناسد. دوم اینکه بداند خداوند چه نعمت هایی به او داده، مصداق این سخن وضعیت امروز جهان است که به واسطه بیماری کرونا نعمت هایی مثل نماز های جماعت در مساجد، زیارت قبور مقدسه و عتبات عالیات که مردم نمی توانند از آن استفاده کنند برای مردم روشن شده است.

وی در ادامه گفت: سوم اینکه بداند خداوند از آفرینش انسان چه هدفی داشته است و بر اساس نقشه راه خداوند عمل کند و چهارم چه چیزهایی دین را از ما می گیرد و به دنبال آن نرود که شامل لقمه حرام، گناهانی که از زبان انسان سر می زند و بسیاری امور ناهیه می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین معبودی با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهادت او ملت ایران و جهان را بیدار کرد چرا که او مرد خدا بود و به روایت امام کاظم(ع) که ذکر شد جامع عمل پوشید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است