شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: رسانه‌ انقلابی باید اثرگذار باشد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: رسانه‌ انقلابی باید اثرگذار باشد

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 22 تیر 1399 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: شجاعت برای خط‌شکنی و بن‌بست‌شکنی یکی از ویژگی‌های رسانه‌های قوی است و رسانه‌های انقلابی استان باید اثرگذار باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام و المسلمین علی معبودی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین اظهار داشت:‌ رسانه ها باید قوانین و مقررات را رعایت کنند و در چارچوب قوانین قدرت بیان مطالب را داشته باشند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تشخیص مصالح و منافع ملی را از ویژگی‌های رسانه‌های قوی دانست و ادامه داد:‌ رسانه‌ای می‌تواند اثرگذار باشد که مصالح و منافع ملی را بشناسد و بداند که کجا باید نقد یا خبر را مطرح کند و کجا نباید این کار را انجام دهد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین معبودی با تقسیم‌بندی رسانه‌ها به 2 گروه توحیدی و شیطانی گفت: در رسانه‌های توحیدی سلامت فکری و اخلاقی باید در تک‌تک خبرنگاران و کادر خبری وجود داشته باشد و اگر مانند رسانه‌های شیطانی در رسانه خود از افراد فاسد استفاده کنیم و یا اخلاق و ادب لازم را رعایت نکنیم، اعتماد مردم را از دست می‌دهیم.

 

وی آشنایی به نیاز مردم و ارائه راهکار برای رفع آنها را از ویژگی‌های رسانه‌های اثرگذار دانست و اضافه کرد: بعضی مواقع ما نیازها را می‌شناسیم، اما بلد نیستیم راهکار ارائه دهیم. بنابراین اگر رسانه‌ای می‌خواهد واقعاً تاثیرگذار باشد، باید مدیران آن نیاز مردم را بدانند و راهکار رفع این نیاز را هم ارائه کنند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین معبودی آشنایی با زمان و مکان تولید و خبر را از الزام‌ّ‌های کار رسانه‌ای دانست و‌ گفت: استان قزوین صاحب فرهنگ خاصی است که ایجاب می‌کند تولید خبر و گزارش در این استان بر اساس این فرهنگ خاص باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است