شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینجانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: ورود سپاه قزوین برای مقابله با کرونا /کمک‌های مؤمنانه ادامه می‌یابد

جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین: ورود سپاه قزوین برای مقابله با کرونا /کمک‌های مؤمنانه ادامه می‌یابد

منتشرشده در قزوین شنبه, 28 تیر 1399 ساعت 15:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: با توجه به وضعیت نگران‌کننده استان قزوین در زمینه ابتلا به کرونا سپاه استان قزوین دوباره برای مقابله با کرونابه کمک دانشگاه علوم پزشکی می‌آید.

به گزارش سپاه نیوز؛ برزگر جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با اشاره به نقش مهم حرکت جهادی بسیج و سپاه در کاهش میزان همه‌گیری کووید-19 در موج اول این بیماری اظهار داشت:‌ با توجه به وضعیت نگران‌کننده استان قزوین در زمینه ابتلا به کرونا سپاه استان قزوین دوباره برای مقابله با کرونا ورود کرده و به کمک دانشگاه علوم پزشکی می‌آید.

 

وی اضافه کرد: طی صحبت هایی که با مدیران دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی استان قزوین شده است،  در قرارگاه مبارزه با کرونای سپاه گروه‌های بسیجی و جهادی را سازماندهی کرده و از ظرفیت بالای این گروه‌ها برای ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی و همچنین نظارت بر حسن اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بهره ببریم.

 

جانشین فرمانده سپاه استان با بیان اینکه انجام کمک‌های مؤمنانه از سر گرفته می‌شود، گفت: با توجه به تاکید اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه پیدا کردن مواسات مؤمنانه و دستور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه انجام این کمک‌ها توسط بسیج مردمی و سپاه استان قزوین ادامه پیدا می‌کند.

 

وی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا توسط مردم استان قزوین ادامه داد:‌ چند روز اخیر بیش از 12 هزار بسته کمک معیشتی را آماده شده است که این بسته‌ها با هماهنگی ستاد همدلی مؤمنانه و توسط گروه‌های جهادی بسیج در اقصی‌نقاط استان قزوین توزیع شده و در اختیار محرومان و نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا قرار خواهند گرفت.

 

برزگر با اشاره به خستگی پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌ها خاطرنشان کرد:‌ مردم باید خطرات این ویروس مهلک را جدی بگیرند و بیشتر از این برای کادر پزشکی و درمانی ما زحمت ایجاد نکنند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است