شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینجانشین سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین گفت: اعزام 2500 نفر از دانشجویان قزوین به اردوی راهیان نور

جانشین سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین گفت: اعزام 2500 نفر از دانشجویان قزوین به اردوی راهیان نور

منتشرشده در قزوین شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 10:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ برزگر ابراهیمی گفت: طی اسفند ماه سال گذشته بیش از 2 هزار و 500 نفر از دانشجویان سطح استان قزوین و حومه آن عازم اردوی راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور شدند.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ عباس برزگرابراهیمی جانشین  سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد:   اردوی راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب کشور به صورت هشت کاروان بوده که شروع آن از چهاردهم اسفند ماه و تا پایان بیست‌ و هشتم اسفند ماه سال گذشته ادامه داشته است.


سرهنگ برزگرابراهیمی عنوان کرد: به دلیل حضور جوانان و دانشجویان بوده که کشور ایران به موفقیت‌های بزرگی در تمام عرصه‌ها دست پیدا کرده است و رمز این موفقیت ایمان و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: در اردوی معنوی راهیان نور اسفندماه سال گذشته تلاش شد تا به شبهات دینی دانشجویان پاسخ داده شود و به همین منظور روحانیونی از مؤسسه میقات استان قم برای بیان و تشریح موضوعات دینی دعوت شدند.

جانشین  سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین مطرح کرد: در اردوی راهیان نور دانشجویی اسفندماه سال گذشته تمام سعی و تلاش بر این بود که بتوانیم راویان متعهد و مجرب در این استان و همین طور از استان‌های تهران و قم به منظور ترویج ارزش مقام شهادت و ایثار را به اردوی راهیان نور دعوت کنیم.

وی تصریح کرد: جوانان کشور در هشت سال دفاع مقدس عملاً توانستند به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنند و در این راستا برای به حقیقت یافتن اقتصاد مقاومتی در سال جاری و رسیدن به اهداف آن باید مسئولان استانی، کشوری و دولت توجه بیشتری به جوانان، نیازها و خواسته‌های آنان کرده و گام‌های ارزنده‌ای برای تحقق و توانمند کردن این مهم بردارند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است