شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین:امام زمان(عج) واسطه فیض الهی هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین:امام زمان(عج) واسطه فیض الهی هستند

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 03 خرداد 1395 ساعت 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین عدالتی شربیانی گفت: امام زمان(عج) واسطه فیض الهی هستند و همدلی،انصاف و کمک به یکدیگر موجبات رضایت حضرت مهدی موعود را در پی دارد و با این کارهاست که می توانیم دل آن حضرت را بدست بیاوریم.

 

به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین عدالتی شربیانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در مراسم جشن میلاد امام زمان (عج) این ناحیه با اشاره به ابعاد شخصیتی امام عصر(عج) و زمینه های ظهور آن حضرت اظهار کرد: امام زمان(عج) منجی عالم بشریت از ظلم و فساد است و همچنین برپا کننده عدالت در جهان و گسترش دهنده حکومت جهانی اسلام است.


وی تصریح کرد: امام زمان (عج) مظهر برکات خداوند بر اهل زمین و آسمان می باشند و شناخت و معرفت به ایشان بهره مندی از برکات وجود امام عصر (عج) را در پی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عدالتی شربیانی به زمینه های ظهور امام زمان(عج) اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امام زمان (عج) در پرده غیبت هستند و تا زمینه های ظهور ایجاد نشود و جهان آمادگی برای حضور ایشان را نداشته باشند ظهور نمی کنند و باید ما که خود را منتظر واقعی امام می دانیم برای ظهور ایشان زمینه سازی نماییم.


مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین بیان کرد: کسی که خود را آماده ظهور می کند باید در قول و فعل برای آمدن امام زمان(عج)، آمادگی در خود ایجاد کند و به همه ابعاد ظهور توجه نماید.


وی به تشکیل حکومت اسلامی به همت امام راحل اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران زمینه سازی برای ظهور است که به همت امام راحل و پشتیبانی مردم آگاه و بصیر اتفاق افتاد و باید قدر این انقلاب را بدانیم.

انتهای خبر/08

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است