شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین : تقویت پایگاه‌های بسیج اولویت کاری سپاه استان قزوین است

فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین : تقویت پایگاه‌های بسیج اولویت کاری سپاه استان قزوین است

منتشرشده در قزوین سه شنبه, 22 تیر 1400 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین گفت: تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج اولویت کاری سپاه قزوین در دوره مدیریت جدید است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قزوین که در سالن جلسات سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: وظیفه سپاه بر مبنای قانون اساسی حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی است  و کارنامه سپاه قزوین نشان داده که پشتیبان و خدمتگزار مردم است.

 

فرمانده سپاه استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود به اشاره به رویکرد مدیریتی و فرماندهی خود در سپاه صاحب‌الأمر(عج) گفت: تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج اولویت کاری سپاه قزوین در دوره مدیریت جدید است. البته در حال حاضر هم پایگاه‌های بسیج 24 ساعته در خدمت مردم ما قرار دارند؛ اما برای خدمت‌رسانی نیاز به تقویت دارند.

 

سردار رفیعی آتانی با تاکید بر لزوم حمایت رسانه‌ای از بسیج اقشار افزود: بسیج اقشار بخش تخصصی سپاه در انجام طرح‌های جهادی در حوزه‌هایی مانند محرومیت‌زدایی است که با توجه به شرح وظایف گسترده باید بیشتر مورد عنایت اهالی رسانه قرار بگیرند.

 

وی با بیان اینکه رسانه مظهر پیوند ناگسستنی سپاه و مردم است، ادامه داد: بنابراین هیچ‌گاه اهالی رسانه را ابرازی برای تحقق خواسته‌های شخصی یا سازمانی نمی‌دانیم و اعتقاد داریم رسانه بهترین ابزار برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران است. از طرفی معتقدیم فقدان رسانه فضای استان قزوین را غبارآلود می‌کند و خبرنگاران سربازان خط مقدم جبهه فکری استان هستند که باید حرف جامعه را به مسئولان منتقل کنند.

 

فرمانده سپاه قزوین در ادامه سخنان خود به خدمات سپاه در حوزه مدیریت بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: سپاه صاحب‌الأمر(عج) تا امروز 2 مرکز بهداشتی و درمانی را در قالب مراکز منتخب کووید19 در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قزوین قرار داده و در ضمن با اجرای رزمایش‌های کمک مؤمنانه نقش بی‌بدیلی در خدمات‌رسانی به محرومان و آسیب‌دیدگان اقتصادی از بحران کرونا داشته است.

 

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: همچنین یکی دیگر از اولویت‌های مهم ، ایجاد ارتباط مستمر با دانشجویان، بسیجیان و افراد معتمد محلی است و بنابراین هیچ‌گونه حلقه خاصی دور خود به وجود نیاورده‌ایم و شنونده نظرات همه اقشار و گروه‌های دلسوز نظام هستیم.

 

       

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است