شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین: منزوی و محو کردن اسلام انقلابی غیر ممکن است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین: منزوی و محو کردن اسلام انقلابی غیر ممکن است

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 16 خرداد 1395 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین عدالتی گفت: دولت های مستکبر جهان بدانند منزوی و محو کردن اسلام انقلابی و ناب محمدی غیر ممکن است.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین حسین عدالتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین اظهار کرد: توضیح و تشریح اسلام ناب و اسلام آمریکایی موضوعی بود که امام علاوه بر تاکیداتش در تمام دوره مبارزاتی در سالهای پایانی زندگیشان به صورت ویژه ای به آن پرداختند.


وی افزود: دنیای استکبار به واسطه طرح ریزی و استفاده از اسلام فرمایشی می خواهد تاثیر گذاری اسلام ناب را زیر سوال ببرد و در این راستا امروز حال و روز سوریه، یمن، عراق و افغانستان را می بینیم.


حجت الاسلام والمسلمین عدالتی تصریح کرد: اسلام آمریکایی ریشه ها و ارزش های اسلام محمدی را نشانه رفته است، همان هایی که استبداد را نمی پذیرند و خواری و ذلت را نفی می کنند، اسلام مجاهدی که تا برقراری نهایی عدالت از تلاش دست بر نمی دارد.


وی ادامه داد: اسلام ناب زیر سایه ولایت است و بر اصل آزادگی تاکید دارد حال آنکه اسلام آمریکایی می خواهد تمام این موضوعات را تحریف کند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام سجاد (ع) تاکید کرد: همه باید بدانند که اسلام ناب تاثیر گذار است و به زندگی سامان می بخشد بر خلاف آنچه رسانه های معاند تلاش دارند که به رخ بکشند، با عطوفت است و حال تک تک ابنا جامعه  برایش اهمیت دارد، وظیفه این روشنگری هم به عهده مسئولین است، آنها باید فرمایشان و رهبر معظم انقلاب را تشریح کنند، خصوصا در رسانه ملی ما جای بسیاری برای تبیین این موضوع وجود دارد.


حجت الاسلام والمسلمین عدالتی عنوان کرد: اشخاصی در  کشور های استبدادی خصوصا در لابی های صهیونیستی تلاش دارند که ریشه اسلام ناب را بخشکانند و یا آن را در محدوده ای خاز منزوی کنند، با توجه به آموزه های اسلامی ما بر همه ما یک وظیفه است که به آنها و همه بد خواهان بنمایانیم که این امر غیر ممکن خواهد بود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است