شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه استان قزوین: جامعه امروز بیش از هرزمان دیگری به جهاد نیازمند است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه استان قزوین: جامعه امروز بیش از هرزمان دیگری به جهاد نیازمند است

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین گفت: جهاد تنها شامل جهاد نظامی نیست و ما در کنار جهاد نظامی جهادهایی چون جهاد امنیتی، فرهنگی و اقتصادی نیز داریم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی معبودی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین پیرامون اهمیت حرکت‌های جهادی در جامعه و با اشاره به شهادت شهید عالم‌باقری اظهار کرد: عرصه جهاد یک عرصه تمام نشدنی است که تنها به یک مرحله و یا یک نقطه ختم نمی‌شود.

 

وی جهاد را تنها مختص عرصه نظامی ندانسته و تبیین کرد: جهاد تنها شامل جهاد نظامی نیست و ما در کنار جهاد نظامی جهادهایی، چون جهاد امنیتی، فرهنگی و اقتصادی نیز داریم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین معبودیاضافه کرد: با توجه به شرایط امروز جامعه و شعار سال که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شایسته است توجه بیشتری به جهاد اقتصادی در جامعه شود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین مطرح کرد: شرایط امروز جامعه اقتضا می‌کند که اقدامات جهادی بیشتری صورت بگیرد و لازم است در کنار دانشجویان دیگر اقشار جامعه نیز در این حرکت جهادی حضور فعال داشته باشند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین معبودیحضور روحانیون را نیز در عرصه‌های جهادی مطلوب عنوان کرد و گفت: روحانیون نیز دوشادوش دیگر اقشار همواره در عرصه‌های جهادی مشغول به خدمت‌رسانی بودند و طلبه‌های بسیاری در این راه به دیار باقی شتافتند.

 

وی با اشاره به آیات قرآن کریم تصریح کرد: همان طور که در آیات قرآن نیز آمده است جهاد یکی از راه‌های اصلی دستیابی به موفقیت و پیروزی در جامعه است که باید بدان توجه داشت.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین معبودی ابراز داشت: جهاد و مقاومت عرصه‌ای است که هم از ارزش دینی و هم از ارزش اجتماعی برخوردار است و نباید در این مقوله کوتاهی شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است