شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزویناردوی تربیتی سرگروه‌های حلقه‌های صالحین قزوین برگزار شد

اردوی تربیتی سرگروه‌های حلقه‌های صالحین قزوین برگزار شد

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 02 اسفند 1394 ساعت 12:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:معاون تعلیم‌ و تربیت بسیج سپاه استان قزوین گفت: اردوی تربیتی حلقه‌های صالحین ویژه سرگروه‌ها در مشهد مقدس برگزار شد.

 به گزارش سپاه نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین  یوسف پورآرین اظهار داشت: یکی از مسائل اثرگذار در زمینه کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین موضوع تشویق و تقدیر از افراد مؤثر و پرکار در شبکه صالحین است که در سال 94 با عنایت خاص سردار نقدی و سردار شاهرخی سهمیه قابل توجهی جهت تحقق این امر اختصاص داده شده است.

وی افزود: در همین راستا اردوی تربیتی ویژه حلقه‌های صالحین سرگروه‌ها با شرکت 2500 نفر در 4 مرحله در مشهدمقدس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورآرین عنوان کرد: فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) و هیئت رئیسه سپاه استان قزوین در این اردو حضور داشته و سرگروه‌ها از اساتید تربیتی، بصیرتی، معرفتی و مهارتی نیز در اردو بهره‌مند شده‌اند.

معاون تعلیم‌ و تربیت بسیج سپاه استان قزوین خاطرنشان کرد: این اردو در راستای ارتقا سطح کیفی حلقه‌های صالحین، ایجاد انگیزه در سرگروه و اعضای حلقه به جهت ادامه کار تربیتی و حفظ دستاوردهای آن برگزار شده است.

وی افزود: تشویق و ترغیب سایر حلقه‌های صالحین برای ارتقا حلقه‌های خود تا سطح ویژه و بهرمندی از فضایل و عنایات خاصه حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) از دیگر اهداف برگزاری اردوی تربیتی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورآرین بیان کرد: در پایان اردوی تربیتی جلسه اخلاق در رواق دارالهدایه برای سرگروه‌ها و مربیان برگزار شده است.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است