شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج ) استان قزوین : ۴۵۰واحدمسکونی در دلفان در حال بازسازی و ساخت است 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج ) استان قزوین : ۴۵۰واحدمسکونی در دلفان در حال بازسازی و ساخت است 

منتشرشده در قزوین سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 18:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج ) استان قزوین گفت: سپاه استان به عنوان معین۴۵۰واحدمسکونی در دلفان انتخاب شد که این واحدهادر حال بازسازی و ساخت است.

به گزارش سپاه نیوز؛  صادقپور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج ) استان قزوین اظهار داشت: پس از سیل اخیر و خساراتی که به هم وطنان عزیز در استان های مختلف وارد شد سپاه صاحب الامر(عج) قزوین برای ساخت ۴۵۰واحد مسکونی در دلفان لرستان به عنوان معین انتخاب شد.

 

صادقپور گفت: در حال حاضر نیروهای خدمتگزار مردمی در قالب بسیج بدون چشم داشت در حال کار کردن شبانه روزی هستند تا قبل از رسیدن فصل سرما بتوانیم مراحل سفت کاری را تمام کنیم و کارهای داخل مانند گچ کاری ، برق و سایر ملزومات را انجام دهیم.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج) افزود: ۳۰واحد مسکونی کاملا توسط نیروهای بسیج و سپاه صاحب الامر(عج )ساخته می شود که بیش از ۲۳۵واحد مسکونی نیز در حال بازسازی می باشد. پس از شناسایی تعداد ۴۵۰واحد مسکونی در این منطقه برای نیازمندان و خسارت دیدگان سیل اخیر ساخته و بازسازی می شود.

 

صادقپور افزود: هماهنگی ها و کارهای اسنادی و اداری با بنیاد مسکن،فرمانداری و سایر نهادها انجام شده تا هرچه زودتر مورد بهره برداری و اسکان خسارت دیدگان قرار گیرد.

از جمله کارهای دیگر بسیجیان و سپاه قزوین در این بخش ارائه کارهای فرهنگی و خدمات مناسب بوده تا بتوانند بخشی از کارهای مفید را به همراه عمرانی انجام دهند.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است