شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینجانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین خبر داد : اعزام جهادگران قزوینی به مناطق سیل‌زده لرستان 

جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین خبر داد : اعزام جهادگران قزوینی به مناطق سیل‌زده لرستان 

منتشرشده در قزوین شنبه, 23 شهریور 1398 ساعت 16:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از اعزام ۱۸ جهادگر قزوینی از شهر محمود آباد نمونه برای کمک به ساخت و بازسازی منازل سیل‌زدگان به نقاط آسیب دیده لرستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ بابایی جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از اعزام ۱۸ جهادگر قزوینی برای کمک به ساخت و بازسازی منازل سیل‌زدگان به نقاط آسیب دیده لرستان خبر داد و اظهار داشت: این جهادگران متعلق به گروه جهادی شهید کیامیری محمود آباد نمونه هستند که برای مدت یک هفته در مناطق سیل زده لرستان خدمت رسانی می‌کنند.

 

بابایی افزود: این گروه جهادی متشکل از بسیجیان بخش اقبال غربی و شهر محمودآباد نمونه است که به صورت خودجوش و داوطلبانه حاضر شده‌اند تا ساخت منازل مسکونی در استان لرستان را انجام دهند.

 

وی این گروه را دومین مرحله اعزام جهادگران این منطقه به مناطق سیل زده لرستان عنوان کرد و ادامه داد : ساخت و مرمت ۴۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان بر عهده سپاه استان قزوین گذاشته شده است.

 

بابایی خاطرانشان کرد: طرح جهاد همبستگی ملی نیز به منظور تامین لوازم خانگی و منازل سیل زدگان همچنان در محلات شهر قزوین و تابعه در حال اجرا است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است