شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس رمز اقتدار نظام است

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس رمز اقتدار نظام است

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 01 مهر 1398 ساعت 10:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: دفاع مقدس به دنیا نشان داد ایران با مردم مقاومش در برابر ظلم سرخم نخواهد کرد و از این روست که دفاع مقدس را عزت و آبروی دفاعی و نظامی کشور می دانیم.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین اظهار داشت: در زمانی ایران شرایط داخلی سختی را تجربه می‌کرد استکبار جهانی گمان کرد با حمله به ایران می‌تواند این نظام تازه تاسیس را درهم بشکند اما همه محاسباتشان زمانی به هم ریخت که جوانان عزتمند این سرزمین پا به میدان گذاشتند.

 

وی بیان کرد: دفاع مقدس به دنیا نشان داد ایرانی مقاوم و سربلند است و در مقابل زورگویی‌های دشمنان سرخم خواهد کرد.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: تجربه دفاع مقدس اگرچه برای کشور ما به قیمت خون سرخ هزاران شهید سرافراز تمام شد اما عزت و آبروی نظامی و دفاعی ایران شد.

 

سردار شاهرخی گفت: در نبرد نابرابر و ناجوانمردانه دفاع مقدس با همه سختی‌هایی که متحمل شدیم سربلند و روسپید از میدان بیرون آمدیم و دنیا با مقاومت جوانان ما و آرمان طلبی و ارزش‌هایمان آشنا شد.

 

وی افزود: از این رو با افتخار و با اقتدار هفته دفاع مقدس را گرامی‌ داشته و برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این شهدای عزیزمان از جان و دل تلاش خواهیم کرد.

 

در ادامه 17 یگان از نیروهای نظامی و انتظامی استان قزوین در مقابل لشگر 16 زرهی استان قزوین با ادای احترام به پرچم به رژه در مقابل جایگاه پرداختند.

 

در این رژه نیروهای مسلح استان قزوین تجهیزات نظامی و انتظامی استان نظیر تانک‌ها، پدافند شیمیایی، تجهیزات لجستیک و خودروهای نظامی از مقابل جایگاه عبور کرده و قدرت دفاعی استان به نمایش گذاشته شد.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است