شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسوول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین : دانش آموزان، سفیران اردوهای راهیان نور هستند

مسوول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین : دانش آموزان، سفیران اردوهای راهیان نور هستند

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسوول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین گفت: دانش آموزان به عنوان سفیران راهیان نور می‌توانند در بازگویی خاطرات مناطق عملیاتی به دیگران و تاثیرگذاری هر چه بهتر آن در جامعه کمک کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ انصاری نژاد مسوول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین در گفت و گویی اظهار داشت: هدف اصلی اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور معرفی مسیر شهدا و اهداف والای شهدا می باشد که در این مسیر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

وی خاطر نشان کرد: راهیان نور یک جریان سازی فرهنگی می باشد و فرصتی برای آموزش و آشنایی نسل جدید دانش آ‌موزان با ارزش های انقلاب است.

 

انصاری نژاد اردوهای راهیان نور را بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس در نسل جدید در چهل سال دوم انقلاب دانست و تاکید کرد : این اردوها باید با رونق‌ بیشتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

 

وی با اشاره به دلایل دیگر اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی خاطر نشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، مبارزه با تهاجمات فرهنگی دشمنان و انتقال روحیات شهدا به دانش آموزان از دیگر دلایل اعزام دانش آموزان به این مناطق است.

 

مسوول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین گفت: دانش آموزان به عنوان سفیران راهیان نور می‌توانند در بازگویی خاطرات مناطق عملیاتی به دیگران و تاثیرگذاری هر چه بهتر آن در جامعه کمک کنند.

 

وی تصریح کرد: سرزمین نور مملو از جان گذشتگی های شهدای دوران دفاع مقدس می باشد، شهدایی که با دست خالی و با توکل به خدا در مقابل زور ایستادگی کردند و نگذاشتند که یک وجب از خاک کشورمان در تجاوز دشمن باقی بماند و تا آخرین قطره خون خود جنگیدند و پیروزی های عظیم را برایمان به ارمغان رساندند.

 

انصاری نژاد تاکید کرد: شایسته است که با حمایت از اردوهای راهیان نور، بتوانیم از طریق راویان دفاع مقدس، این واقعیت ها را به نسل امروزی انتقال دهیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است