شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین مطرح کرد : احداث ۲۲ واحد مسکونی در روستای کهریز دلفان

مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین مطرح کرد : احداث ۲۲ واحد مسکونی در روستای کهریز دلفان

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: احداث ۲۲ واحد مسکونی در روستای کهریز دلفان و ۴۲۲ واحد مسکونی بازسازی شده در سایر روستاهای شهرستان دلفان از اقدامات بسیج سازندگی استان قزوین است.

به گزارش سپاه نیوز؛  صادق‌پور مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در گفت‌وگویی اظهار کرد: حرکت‌های جهادی را از سال ۹۶ آغاز کرده‌ایم و در این راستا، صندوق‌های محله‌محور، محله یاری و حرکت جهادی در بسیج سازندگی پیگیری می‌شود.

وی افزود: با توجه به حوادث غیرمترقبه‌ای همچون سیل سال‌جاری در استان‌های کشور، تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز نیز جزو پیگیری‌های بسیج سازندگی محسوب می‌شود.

صادق‌پور خاطرنشان کرد: باتوجه به بروز سیل سال‌جاری، ۸۰۰ نفر جهادگر به منظور ارائه خدمات به استان‌های آسیب دیده اعزام شدند که این نوع اعزام در نوع خود بی نظیر بوده و ماموریت ما در این مناطق با موفقیت به اتمام رسیده است.

مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین حضور گروه‌های جهادی از جمله بسیج دانشجویی در این اعزام‌ها را به صورت خودجوش عنوان و اضافه کرد: فعالیت جهادی همچون تیری در چشم دشمنان کشور بوده و این اقدام گسترده جهادی نشان از خادم بودن جهادگران برای ملت است.

صادق‌پور عنوان کرد: در گروه‌های جهادی، کادرسازی انقلاب صورت می‌گیرد و براین اساس، تصمیم گرفته شده است تا از ۲۲ قشر بسیج نماینده‌ای در بسیج سازندگی داشته باشیم و حرکت‌های جهادی از قالب اردو به صورت گفتمان جهادی دربیاید و از ظرفیت نخبگان در این مجامع استفاده شود.

وی در ادامه به واحدهای ساخته شده و تعمیری مناطق سیل‌زده پرداخت و گفت: احداث ۲۲ واحد مسکونی در روستای کهریز دلفان و ۴۲۲ واحد مسکونی بازسازی شده در سایر روستاهای شهرستان دلفان از اقدامات بسیج سازندگی استان قزوین است که البته سایر دستگاه‌های استان نیز در این بخش همکاری و تلاش داشتند.

 مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: جهادگران از ابتدای سال‌جاری و با وقوع سیل در صحنه بودند و در موضوعات عمرانی در گلستان بازسازی روستاها و کمک به مردم نقش داشتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است