شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: رمز پیروزی ملت ایران در صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی حرکت بابصیرت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: رمز پیروزی ملت ایران در صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی حرکت بابصیرت است

منتشرشده در قزوین دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 15:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین معبودی گفت : رمز پیروزی ملت ایران در صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی تبعیت و پیوند با ولایت و همچنین، حرکت با بصیرت است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی معبودی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، در نشست بصیرتی طلاب و اساتید مدرسه علمیه مولاوردیخان که در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب در این برهه زمانی با تبعیت از منویات مقام عظمای ولایت و حفظ اتحاد و یکدلی، در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کنند.

 

وی بیان کرد: رمز پیروزی ملت ایران در صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی تبعیت و پیوند با ولایت و همچنین، حرکت با بصیرت است. شهدا با ایثارگری توانستند این نظام را حفظ کنند و ما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین معبودی تصریح کرد: امروز سبک زندگی شهدا راهنمای گمگشتگی ها و گره گشای مشکلات زندگی است.

 

وی به شهادت مظلومانه سردار سلیمانی اشاره کرد و ادامه داد: رشادت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس باعث برقراری امنیت در جهان اسلام شده است و مقاومت را بیمه کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین اظهار کرد: پیوند مستحکم بین رهبری و مردم، معجزه‌ی بی‌بدیل نظام اسلامی است و تمسک به ولایت مسیر سعادت و نجات است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است