شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: تعمیق ارزش‌های محوری انقلاب از کارکردهای اساسی قرارگاه پیشرفت است

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: تعمیق ارزش‌های محوری انقلاب از کارکردهای اساسی قرارگاه پیشرفت است

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 30 بهمن 1398 ساعت 12:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه پیشرفت و آبادانی عمق بخشی، تعمیق ارزش‌های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع شورای قرارگاه اظهار کرد: مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی یکی از مجموعه‌های با نشاط، پرانگیزه، امیدآفرین، پرخیر و برکت و منشأ اثر است که خدمات فراوانی را در مناطق محروم در ۵ کارگروه به مردم انجام می‌دهد.

 

وی افزود: قرارگاه مجموعه‌ای با نشاط، پرانگیزه، امیدآفرین، پرخیر و برکت و منشأ اثر است که خدمات فراوانی را در مناطق محروم در ۵ کارگروه به مردم انجام می‌دهد.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: یکی از کارکردهای اساسی قرارگاه عمق بخشی، تعمیق ارزش‌های محوری و بنیادی انقلاب اسلامی است.

 

سردار شاهرخی در ادامه با بیان اینکه از ویژگی‌های دیگر قرارگاه پیشرفت، انجام اقدامات متناسب با بوم روستا و منطقه، اقتضایی عمل کردن، خلاقیت و ابتکار در کار داشتن است تصریح کرد: خود کفایی روستاها در بعُد اقتصادی باید صورت گیرد و خانوارهای ساکن روستا وابستگی روستا به شهر باید به حداقل برسد. روستا باید تولید کننده باشد و محتاج شهر نباشد و اگر چنین شود کمک بزرگی به اقتصاد می‌شود.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: در قزوین ۳۰ درصد روستا نشین هستند و اگر تولید کننده باشند فراوانی و برکت به دنبال دارد.

 

وی ادامه داد: امیدواریم مردم روستا تولید کننده شوند و در تولید نان، روغن تخم مرغ، گوشت، مرغ و … به خودکفایی برسند که البته بخشی از این اقدامات توسط قرارگاه در روستاها انجام شده است و باید تلاش بیشتری کنیم تا این مساله در همه روستاها فراگیر شود.

 

سردار شاهرخی گفت: یکی از اقدامات مؤثر قرارگاه پیشرفت و آبادانی تغییر سبک زندگی مردم می‌باشد و این کار مهمی است و تلاش می شود در سال ۹۹ رونق بیشتری در این بخش صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در پایان بیان کرد: در انتخابات دوم اسفند ماه با حضور حداکثری و مشارکت مردم باری دیگر اقتدار انقلاب اسلامی ایران را به رخ جهانیان خواهیم کشید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است