شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم : ۱۱۰ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان میان نیازمندان توزیع می شود

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم : ۱۱۰ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان میان نیازمندان توزیع می شود

منتشرشده در قم یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 ساعت 15:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ماه مبارک رمضان ۱۱۰ هزار بسته معیشتی در استان قم توزیع می شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم اظهار داشت: این استان براساس طرحی به 53 محله تقسیم بندی شده است و همه شناسایی ها توسط شورای محله و پایگاه های بسیج، گره های جهادی، حسینیه ها و مساجد، معتمدین محله و خیران انجام شده است.

 

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیان کرد: سعی می کنیم بسته های معیشتی به صاحبان برحق خود برسد و موضوعی که  در این توزیع مورد تاکید است حفظ کرامت نیازمندان و محرومان جامعه است.

 

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم با اشاره به اهمیت کمک به نیازمندان بیان کرد: این اقدام خدا پسندانه یک نهضت است که مردم قم آن را رقم می زنند و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری رزمایش کمک مومنانه و در برخی شهرها رزمایش مواسات نام گذاری شده است.

 

سردار شاهچراغی گفت: بسیاری از اقشار جامعه با توجه به شیوع کرونا بیکار شدند و نیازمند بسته‌های معیشتی هستند که تلاش می‌شود ضمن حفظ کرامت این بسته ها توزیع شود.

 

وی عنوان کرد: ظرف 48 ساعت گذشته 12 هزار بسته معیشتی آماده شده که از این تعداد پنج هزار مورد به نمایش گذاشته شده است، هماهنگی ها و پیگیری های این موضوع توسط مجموعه سپاه استان انجام شده اما همه این اقدام خداپسندانه از سوی مردم و خیران انجام می شود.

 

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم تصریح کرد: علاوه بر کمک‌های مادی برنامه‌ های فرهنگی در زمینه ارتقای معنویت انجام می‌شود و طلاب و روحانیون و گروه‌های جهادی نیز پاسخگوی سوالات شرعی و اجتماعی و شبهات دینی جامعه هستند.

 

سردار شاهچراغی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته 25 هزار سبد کالا توسط سپاه استان توزیع می شود، تعداد آمارها بیش از این مقدار است چرا که برخی سبد کالاها توسط خیران و مردم توزیع می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ماه مبارک رمضان 110 هزار بسته معیشتی در استان قم توزیع می شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است