شما اینجا هستید: خانهاستانهاقممسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم : بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در رزمایش کمک مومنانه قم 
چاپ کردن این صفحه

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم : بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در رزمایش کمک مومنانه قم 

منتشرشده در قم سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از اهدای ۵۰۰ سری جهیزیه به زوج های واجد شرایط در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه خبرداد و گفت: ترمیم و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در سطح منطقه برای افراد بی بضاعت از جمله بخش های این رزمایش است.

به گزارش سپاه نیوز؛ داودآبادی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم در حاشیه آغاز به کار مرحله سوم رزمایش  کمک مومنانه اظهار داشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیش از سه سال در بخش مرکزی و دهستان قمرود در حال فعالیت های مختلف است.

 

وی از اهدای 500 سری جهیزیه به زوج های واجد شرایط در این مرحله از رزمایش همدلی خبرداد و افزود: این تعداد جهیزیه نیز تا پایان سال با مشارکت خیرین قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت(س) و کمیته امداد تهیه و تحویل خواهد شد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم بیان کرد: اگر مدل کار قرارگاهی در استان بین دستگاه ها روال شود مطمئناً کارها سریعتر و راحت تر انجام شده و زودتر به نتیجه می رسد.

 

داود آبادی گفت: تجربه موفق کار قرارگاهی در مبارزه با کرونا ما را بر آن داشت که در مرحله سوم رزمایش همدلی برای محرومیت زدایی و رسیدگی به مناطق محروم استان قم به ویژه دهستان قنوات و قمرود از این تجربه و ظرفیت بهره گیری کنیم.

 

وی افزود: مرحله سوم رزمایش مؤمنانه را حول محور ترمیم و بازسازی 500 واحد مسکونی در سطح منطقه برای افراد بی بضاعت آغاز کردیم و برای این کار از ظرفیت گروه های جهادی نیز استفاده کردیم.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است