شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم: تلاشمان را در عرصه خدمات رسانی به آحاد جامعه بیشتر کنیم

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم: تلاشمان را در عرصه خدمات رسانی به آحاد جامعه بیشتر کنیم

منتشرشده در قم دوشنبه, 26 خرداد 1399 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شاهچراغی در نشست شورای فرماندهی ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به ظرفیت بالای منطقه پردیسان قم گفت:این منطقه با سایر نقاط استان متفاوت است و باید تلاشمان را در عرصه خدمات رسانی بیشتر کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم، در نشست شورای فرماندهی ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع)  که با حضور کبیری پور معاون هماهنگ کننده ، مسئولین معاونت های سپاه استان وشورای فرماندهی ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، با اشاره به ظرفیت بالای منطقه پردیسان قم گفت:این منطقه با سایر نقاط استان متفاوت است و بایستی تلاشمان را در عرصه خدمات رسانی بیشتر کنیم.

 

سردار شاهچراغی ضمن تقدیر از فعالیتهای خوبی که در مدت اخیر صورت گرفته است عنوان کرد: که نباید به این موفقیت ها مغرور بشویم و باید تلاشمان را در عرصه خدمات رسانی هر چه بهتر به آحاد جامعه بیشتر نماییم.

  

وی در ادامه افزود: وضعیت پردیسان با توجه به شرایطی که دارد با دیگر نقاط قم متفاوت است که این موضوع نیز باعث سعی و کوشش بیشتری در انجام وظایف میشود.

 

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به مأموریتهای بسیج گفت: به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی نباید نسبت به مشکلات بی تفاوت باشیم و محرومیت زدایی از محورهای اصلی مأموریتهای بسیج و سپاه است.

 

وی در ادامه با اشاره به آثار زیانبار اجتماعی فقر و مشکلات معیشتی ،و ظیفه معاونتهای بسیج سازندگی در این حیطه را سنگین توصیف کرد.

 

در ادامه هر یک از معاونت ها و فرماندهان حوزه خواهر و برادر ،گزارشی از عملکرد خود به ویژه در مبارزه با کرونا و رزمایش کمک مؤمنانه ارائه نمودند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است