شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمبه همت سپاه استان قم صورت گرفت؛ احداث ۹۷ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان لرستان 

به همت سپاه استان قم صورت گرفت؛ احداث ۹۷ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان لرستان 

منتشرشده در قم چهارشنبه, 11 تیر 1399 ساعت 13:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت: سپاه استان قم ۹۷ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان لرستان احداث کرد که این واحدها در شهرستان های چگنی و معمولان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب (ع) استان قم در آیین افتتاح 97مسکن سیل‌زدگان که در روستای زورانتل برگزار شد با بیان اینکه در سیلاب سال گذشته، استان قم به عنوان استان معین لرستان بلافاصله وارد مناطق سیل‌زده شد و یک قرارگاه به عنوان حضرت فاطمه معصومه (س) تشکیل داد اظهار داشت: بر اساس تقسیم وظایفی که در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گرفته شد قرار شد که سپاه استان قم در بازسازی و ساخت مسکونی سیل‌زدگان در شهرستان چگنی خدمت رسانی کند که با تلاش‌های صورت گرفته خدماتی به مردم آن منطقه ارائه شد.

 

 وی افزود: ساخت 97 واحد مسکونی در استان لرستان به سپاه قم واگذار شد که هفت هزار و 783متر بنا در شهرستان چگنی توسط سپاه حضرت علی بن ابی طالب (ع) ساخته شد و در استان لرستان در بخش معمولان 64 واحد در 23 روستا هم در حال احداث است.

  

فرمانده سپاه حضرت علی بن ابیطالب (ع) استان قم عنوان کرد:28 واحدمسکونی در روستای ابراهیم آباد معمولان نیمه مردادماه تکمیل می‌شود و در حال ساخت یک مسجد در این روستا هستیم .

 

سردار شاهچراغی گفت: سپاه حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) در سال 98 به استان‌های گلستان، مازندران، هرمزگان، لرستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان خدمات‌رسانی انجام داده است. 

 

وی با اشاره به اینکه 34 واحدمسکونی سیل‌زدگان در شهرستان چگنی را اوایل تیرماه 98 شروع و بهمن ماه 98 نیز تحویل مردم شد تصریح کرد: واحدهای مسکونی در روستای زوانتل پلدختر را شهریور ماه98 شروع و امروز افتتاح شد ‌و روستای ابراهیم آباد معمولان را آبان ماه 98 شروع و در مردادماه 99 آماده بهره‌برداری می‌شوند.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است