شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمنماینده ولی فقیه در سپاه: رئیس جمهوری می خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت باشد /دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می بینند

نماینده ولی فقیه در سپاه: رئیس جمهوری می خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت باشد /دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می بینند

منتشرشده در قم یکشنبه, 16 خرداد 1400 ساعت 18:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه با یک دولت انقلابی دین گرا، جوان گرا، ولایت پذیر و تحول خواه، مشکلات کنونی کشور برطرف خواهد شد، گفت:  ما رئیس جمهوری می خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز محض ولایت باشد و همزمان دارای روحیه استکبار ستیزی و مبارزه با دشمنان انقلاب باشد.

به گزارش سپاه نیوز؛ ؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم گرامیداشت قیام خونین و تاریخ ساز 15 خرداد که در مدرسه فیضیه برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از حوادث 15 خرداد سال 1342 بصورت جدی جان گرفت و در مسیر اصلی خود وارد شد و امام راحل این روز را در تراز عاشورای حسینی قلمداد کرده است.

وی افزود: تا قبل از قیام 15 خرداد دو رکن اول انقلاب یعنی اسلام و رهبر، الهی بود اما هنوز مردم، پای کار نیامده بودند که در این روز با تجلی فرهنگ حسینی رکن سوم انقلاب اسلامی وارد عرصه شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اینکه اگر امروز اسلام به عنوان یگانه راه نجات بشر در دنیا شناخته می شود، اگر امروز رژیم غاصب صهیونیستی در مرزهای جعلی خود محدود شده و برای بقا به ایران اسلامی التماس می کند به دلیل اقتدار وقدرت انقلاب اسلامی است تاکید کرد: امروز ایران به جایگاهی از بازدارندگی رسیده که اگر صهیونیست ها بخواهد تعرضی در زمین، هوا و دریا علیه ایران اسلامی کند جواب آن را در سریع ترین زمان می بیند.

وی با تاکید بر اینکه این انقلاب در طول 4 دهه اخیر با وجود تمام فتنه ها و سختی ها با اقتدار پیش رفته است اظهار داشت: تمام موفقیت های ایران در طول ۴  دهه اخیر صرفا بخاطر حضور مردم در عرصه های مهم و تاثیرگذار ملی و مذهبی بوده است از این رو دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می بینند.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه چالش اصلی ما چالش مدیریت است گفت: ما به مدیری نیاز داریم که برگرفته از فرهنگ عاشورا و مدرسه فیضیه باشد نه اینکه مدیریت خود را از تمدن غربی گرفته باشد .

وی افزود:  راه حل برون رفت از مشکلات کنونی قهر کردن با صندوق  رای نیست بلکه انتخاب درست برای روی کار آمدن یک دولت تحول خواه و انقلابی است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی ادامه داد: همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند باید با بسترسازی برای حضور پرشور در پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به صورت آمریکا بزنند ؛انتخابات ریاست جمهوری در حکم جهاد اکبر است تا از طریق آن اجازه ندهیم دشمن مدیریت اجرایی کشور را از مدیریت منطبق بر الگوی فیضیه و حوزه های علمیه خارج کند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران آمده تا جهان را آماده نهضت ظهور کند تشریح کرد: مردم ما از عملکرد برخی مدیران خسته و دلخور هستند و می دانند راهکار این موضوع قهر کردن نیست بلکه راه کار این مساله انتخاب فرد اصلح است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با تاکید بر اینکه با یک دولت انقلابی دین گرا، جوان گرا، ولایت پذیر و تحول خواه، مشکلات کنونی کشور برطرف خواهد شد، گفت: ما به دولتی نیاز داریم که نسبت به ولی فقیه فرمانبردار باشد ،دولتی می خواهیم که در امتداد ولایت فقیه باشد؛ ما رئیس جمهوری می خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز محض ولایت باشد و همزمان دارای روحیه استکبار ستیزی و مبارزه با دشمنان انقلاب باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است