شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه استان قم تاکید کرد؛  ادامه طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا / سپاه استان قم با تمام بضاعت در خدمت حفظ سلامت مردم

فرمانده سپاه استان قم تاکید کرد؛  ادامه طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا / سپاه استان قم با تمام بضاعت در خدمت حفظ سلامت مردم

منتشرشده در قم جمعه, 22 مرداد 1400 ساعت 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان قم در حاشیه ویدئو کنفرانس مشترک سپاه و وزارت بهداشت گفت: تمام نیروهای فنی، تاسیساتی و خدماتی برای کمک به مقابله با ویروس کرونا آماده باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه استان قم در حاشیه ویدئوکنفرانس مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت بهداشت در جمع خبرنگاران استان که با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه، وزیر بهداشت، روئسای علوم پزشکی و فرماندهان سپاه کشور برگزار شد گفت: در این جلسه مقرر شد آنچه در بضاعت استان‌ها است از نیروهای فنی، تاسیساتی و خدماتی برای کمک آماده باشند.

 

وی همچنین در ادامه از آغاز گام پنج طرح شهید سلیمانی خبر داد و افزود: در ادامه طرح شهید سلیمانی نظارت بر اماکن عمومی، صنوف، ادارات و سازمان‌ها تشدید می‌شود.

 

فرمانده سپاه قم با اشاره به ایام عزاداری محرم، نظارت بر هیئت‌های مذهبی با نگاه ارشادی و ایجابی را از دیگر اقدامات گام پنجم طرح شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت: مراجعه به درب منازل برای هر نوع کمک نیز ادامه خواهد داشت.

 

سردار شاه چراغی تاکید کرد: همه اقداماتی که در خصوص مقابله با کرونا صورت خواهد گرفت، با توجه به ضرورت‌هایی که دانشگاه علوم پزشکی به صورت تخصصی اعلام خواهد کرد، انجام می‌شود.

 

وی تصریح کرد: مقابله با ویروس کرونا و کنترل شرایط پایدار راه آسانی نیست و در این مسیر مردم نقش اول را دارند و باید در کنار سپاه و بسیج و دانشگاه علوم پزشکی قرار بگیرند تا بتوانیم با کمک هم از این بحران عبور کنیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است