شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمبه همت سپاه استان قم صورت گرفت؛ اعزام ۲۳۰۰ نفر از استان قم به اردوی راهیان نور غرب

به همت سپاه استان قم صورت گرفت؛ اعزام ۲۳۰۰ نفر از استان قم به اردوی راهیان نور غرب

منتشرشده در قم چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول مرکز اردویی سپاه استان قم با اشاره به اعزام‌های راهیان نور از استان قم گفت: اردوی راهیان نور غرب شمال غرب از تاریخ ۲۰ تیر آغاز شده و دو هزار و ۳۰۰ نفر از قم اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ قدیریمسئول مرکز اردویی سپاه استان قم در گفت‌وگویی، با اشاره به برنامه اردوی راهیان نور در تابستان اظهار داشت: استقبال از اردوی راهیان نور بسیار خوب بود و قم جزو نخستین استان‌هایی بود که اعزام راهیان نور را آغاز کرد و اقشار مختلف جامعه در این اردو شرکت کردند.

 

وی افزود: ثبت‌نام برای حضور در اردوی راهیان نور از طریق پایگاه‌های بسیج محلات و مساجد استان انجام شد و کارمندان و کارکنان و جامعه پزشکی در این اردو شرکت کردند.

 

قدیری با اشاره به اعزام‌های راهیان نور از استان قم تصریح کرد: اردوی راهیان نور غرب شمال غرب از تاریخ 20 تیر آغاز و دو هزار و 300 نفر از قم اعزام شدند.

 

مسئول مرکز اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان قم عنوان کرد:این اردو به مدت 4 روز طول کشید که شب اول در بانه و شب دوم سردشت و شب سوم در سنندج اقامت داشتیم و در طول مسیر از مناطق عملیاتی و یادمان شهدای بیرانوند، بوالحسن، جاده بانه سردشت و یادمان شهیدان زین‌الدین بازدید انجام شد.

 

وی ادامه داد:کاروان‌ها در مسیر برگشت از تپه الله‌اکبر بازدید کردند و همچنین در رزمایش فرهنگی که در پادگان حضرت رسول سنندج اجرا شد شرکت کردند، روز چهارم  با بازگشت کاروان‌ها به سمت قم از باغ‌موزه دفاع مقدس شهر همدان بازدید شد.

 

مسئول مرکز اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان قم ابراز کرد: دو شب در منطقه برنامه داشتیم و شب اول در زائرسرای شهر بانه مراسم افتتاحیه داشتیم و شب دوم در شهر سردشت با حضور راویان دفاع مقدس برنامه شبی با شهدا برگزار که برنامه بسیار خوبی اجرا شد.

 

قدیری خاطرنشان کرد:پس از اعزام عمومی اعزام دانشجویی روزهای 10 و 13 مردادماه انجام می‌شود و پس از اعزام راهیان نور در فصل تابستان اعزام دانش‌آموزی در مهرماه انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است