شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم: ۱۳۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال ساخت است 

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم: ۱۳۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال ساخت است 

منتشرشده در قم یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 16:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت: تاکنون ساخت ۹۵ واحد در شهرستان چگینی و پل‌دختر توسط ستاد مردمی هدف‌گذاری شده است و ۳۵ واحد و یک مسجد نیز توسط آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) در حال ساخت است. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاه‌چراغی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم در گفت‌وگویی با اشاره به حضور نیروهای جهادی در مناطق سیل‌زده استان لرستان اظهار داشت: بعد از حادثه سیل در این منطقه و برخی از استان‌های دیگر کشور، استان قم به‌عنوان معین استان لرستان انتخاب شد و سپاه قم از همان روزهای اول به همراه گروه‌های جهادی و بسیجی وارد منطقه شدند و در مرحله اول و دوم اقدام به خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده کردند.

سردار شاه‌چراغی با اشاره به اینکه در مرحله سوم که ساخت و تعمیر منازل بود با دریافت کمک‌های مردمی از استان قم ساخت ۶۰ واحد در شهرستان چگینی آغاز شد افزود: کمک‌های ارسالی از قم به‌طور عمده از سوی ستاد مردمی برای این ۶۰ واحد ارسال می‌شود.

 

وی بابیان این‌که به‌تازگی هم توافقی با حرم آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س) صورت گرفته است، ابراز داشت: ساخت ۳۵ واحد مسکونی و یک باب مسجد در روستای زوران تل از توابع شهر معمولان با کمک و مساعدت آستان مقدس شروع‌شده است.

 

فرمانده سپاه استان قم تصریح کرد: علاوه بر این به درخواست فرمانده قرارگاه بازسازی در استان لرستان مسئولیت ساخت ۳۵ واحد در روستای ابراهیم‌آباد نیز به سپاه قم واگذار شد.

 

سردار شاه‌چراغی با تاکید براینکه مردم را نباید فراموش کنیم چراکه در شرایط سختی به سر می‌برند ادامه داد:  تمام هدف ما این خواهد بود تا آغاز فصل سرما این واحدها به بهره‌برداری برسند و در همین راستا  بسیج سازندگی و گروه‌های مردمی و جهادی نیز به‌رغم دمای بالای هوا حضور فعالی در مناطق سیل‌زده دارند.

 

گفتنی است ؛ سیل در نخستین روزهای سال جاری منجر به خسارت‌های جانی و مالی در برخی از نقاط کشور شد.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است