شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم مطرح کرد : مرمت و احداث خانه های تخریب شده ۲۳ روستای لرستان

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم مطرح کرد : مرمت و احداث خانه های تخریب شده ۲۳ روستای لرستان

منتشرشده در قم سه شنبه, 02 مهر 1398 ساعت 11:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: کار مرمت و احداث خانه های تخریب شده ۲۳ روستای لرستان در دستور کار سپاه قم قرار گرفته است و ۵۰۰ واحد مسکونی در این مناطق قرار دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم اظهار داشت:‌ سپاه موظف است در تمام عرصه هایی که مورد نیاز انقلاب است ورود و نقش آفرینی کند.

 

سردار شاهچراغی افزود: با توجه به شرایط قم و مطالبات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) از مسئولان استان، آسیب ها  مورد توجه و بررسی سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قرار گرفته است.

 

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بسیج درحوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی گفت: بسیج دارای ظرفیت های بی بدیلی است که باید به خوبی از آن استفاده شود.

 

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: در حوزه محرومیت زدایی در حاشیه های شهر قم، با قرارگاه های تخصصی محرومیت زدایی سپاه پاسداران و بنیاد برکت مذاکره هایی انجام شده است و اقدام هایی در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در ادامه با اشاره به اقدام های سپاه قم در مناطق سیل زده لرستان، افزود: کار مرمت و احداث خانه های تخریب شده ۲۳ روستای لرستان در دستور کار سپاه قم قرار گرفته است که ساخت و تعمیر ۵۰۰ واحد مسکونی دراین مناطق در دستور کار قرار دارد.

 

سردار شاهچراغی کمکهای ستاد مردمی قم به مناطق سیل زده را بسیار خوب دانست و ادامه داد: سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، ۲ قرارگاه در شهرهای معمولان و چگنی لرستان ایجاد کرده است که از روزهای ابتدای سیل تاکنون همچنان مشغول خدمت رسانی به مردم سیل زده هستند.

 

سردار شاهچراغی، با اشاره به نقش فرماندهان قم در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: هر کس که ذره ای حب اهل بیت(ع)، قرآن و ایران را دارد به حماسه سازی های جوانان و مردم ایران در دوران دفاع مقدس افتخار می کند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است