شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع)استان قم: تاکنون ۵ هزار و ۷۰۰ نفر به بیمارستان سیار سپاه در جمکران مراجعه کرده‌اند

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع)استان قم: تاکنون ۵ هزار و ۷۰۰ نفر به بیمارستان سیار سپاه در جمکران مراجعه کرده‌اند

منتشرشده در قم شنبه, 24 اسفند 1398 ساعت 10:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان قم با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان سیار سپاه پاسداران در مجتمع یاوران مهدی(عج) جمکران گفت: تاکنون ۵۷۰۰ نفر به این مرکز مراجعه داشته‌اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدتقی شاه‌چراغی  فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع)استان قم در گفت‌وگویی، با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان سیار سپاه پاسداران در مجتمع یاوران مهدی(عج) جمکران اظهار داشت: به نظر می‌آید با توجه به پیگیری‌های انجام‌شده میزان مراجعات سیر نزولی داشته باشد و تا الان 5700 نفر به این مرکز مراجعه داشته‌اند.

 

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع)استان قم با بیان اینکه این مرکز نقاهتگاهی برای بیماران بهبودیافته تنفسی است، افزود: به هر میزانی که بیمارستان‌ها معرفی کنند در مجتمع یاوران مهدی(عج) پذیرش داریم.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی 40 دستگاه چرخ تولید ماسک که با مجوز وزارت بهداشت انجام‌شده است، گفت: این ماسک‌ها برای جامعه هدف بیماران، افراد مسن و جانبازان در نظر گرفته‌شده است و حتی پیش‌بینی‌شده که به‌صورت رایگان توزیع شود.

 

سردارشاه‌چراغی با بیان اینکه در دو مکان تیم‌هایی از سپاه در مبادی ورودی شهر در حال انجام‌وظیفه هستند، افزود: 100 نفر طلبه و 50 نفر فرهنگی در برخورد و مواجه با مردم را آموزش داده‌ایم که از سوی کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه این کار انجام‌شده است.

 

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع)استان قم با تأکید بر تعریف جدول دقیق نیازمندی نیروی انسانی افزود: این مسئله باید بر اساس نیاز در 4 عرصه تعریف‌شود، همچنین با توجه به شناختی که به محلات داریم باید زیرگروه‌هایی را تعریف کنیم که این تفاهم بین سپاه و دانشگاه باید صورت گیرد.

 

سردار شاه‌چراغی با تأکید بر اینکه با هماهنگی‌هایی که با مدیریت بحران و فرمانداری انجام‌شده در حال پیگیری امور هستیم، افزود: برای افرادی که به علت شیوع بیماری کرونا مشاغلشان آسیب‌دیده در قرارگاه مردمی پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است