پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی صورت گرفت؛ دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گرمسار با امام‌جمعه گرمسار
چاپ کردن این صفحه

به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی صورت گرفت؛ دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گرمسار با امام‌جمعه گرمسار

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 ساعت 16:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گرمسار به همراه فرمانده سپاه این شهرستان با امام‌جمعه گرمسار دیدار کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین خان بابایی مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گرمسار به همراه فرمانده سپاه این شهرستان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی با امام‌جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین خان بابایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و وظایف حوزه عقیدتی سیاسی سپاه گرمسار بیان کرد: حضور و مشارکت ائمه جمعه و جماعات و بهره‌گیری از ظرفیت مساجد در برنامه‌های عقیدتی و سیاسی بسیج نقش مؤثری در پیشبرد اهداف عالی این مجموعه ایفا می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم تقویت فعالیت‌های عقیدتی در شرایط فعلی بیان کرد: دشمنان همواره در حال توطئه و دسیسه‌چینی برای کمرنگ جلوه کردن عقاید ملی و مذهبی در جوانان و نوجوانان است و این امر نیازمند توجه ویژه و برنامه‌ریزی برای مقابله جدی با این توطئه‌ها است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا آرامی امام‌جمعه گرمسار نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های کم‌نظیر سپاه و بسیج شهرستان گرمسار در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، بهداشتی و نظامی اظهار داشت: فعالیت‌های حوزه عقیدتی و سیاسی سپاه و بسیج در سطح شهرستان باید تقویت شود.