پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان:  مشکلات با باور و اتکا به توان داخلی کشور حل می شود
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان:  مشکلات با باور و اتکا به توان داخلی کشور حل می شود

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 23 ارديبهشت 1399 ساعت 15:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه  قائم(عج) استان سمنان گفت: زمانی مشکلات موجود در جامعه حل می‌شود که نگاه به ظرفیت داخلی و مردمی به یک باور تبدیل شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان در آیین افتتاحیه دفتر محله اسلامی بهارستان شهرستان سمنان گفت: مردم در کشور ما نقش مهمی دارند و در محله‌های اسلامی نیز کار بر دوش خود مردم است و با استفاده از ظرفیت‌های موجود در مردم و محله‌ها مشکلات و مسائل موجود در محلات حل و برطرف می‌شود.

سردار دامغانی افزود: در موضوع مقابله با ویروس کرونا باید تکیه بر توان داخلی نمود و این باور که با تکیه بر توان و ظرفیت‌های داخل کشور می‌توانیم از بزرگترین مشکلات موجود عبور کنیم، تقویت شود.

فرمانده سپاه استان سمنان ادامه داد: در بسیاری از کشورها در مقابله با ویروس کرونا و بسیاری از مسائل و نیاز‌های مردم خود عاجز مانده و نتوانستند آنها را برطرف کنند؛ درحالی که در ایران اسلامی با تکیه بر توان داخلی و مردم بسیاری از مشکلات حل شد و بسیاری از مسئولان نیز به این باور رسیدند که نباید تکیه بر خارج کشور داشته باشند و منتظر کمک‌های غرب باشند.

وی افزود: زمانی مشکلات موجود در جامعه برطرف می‌شود که نگاه به توان داخلی و ظرفیت‌های مردمی به یک باور تبدیل شود و این موضوع نباید فقط در کلام باشد بلکه باور قطعی و قلبی همه مردم و مسئولان باید باشد.