شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: خادمان شهدای استان سمنان در سنگر خدمت به مردم در مقابله با کرونا وارد میدان شدند

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: خادمان شهدای استان سمنان در سنگر خدمت به مردم در مقابله با کرونا وارد میدان شدند

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 15:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: با گسترش ویروس کرونا خادمان شهدای استان سمنان در سنگر خدمت به مردم در مقابله با کرونا وارد میدان شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ اسماعیلی مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با ارائه گزارشی از عملکرد خادمین شهدای استان سمنان در مقابله با کرونا ویروس بیان کرد:  به دلیل شیوع کرونا وقفه‌ای در اعزام کاروانهای راهیان نور ایجاد شد و خادمان شهدای استان سمنان در سنگر خدمت به مردم در مقابله با کرونا وارد میدان شدند.

 

وی افزود: ۲۸۵ خادم‌ شهید برادر و ۲۲۴ خادم‌ شهید خواهر در استان سمنان در قالب ۱۲ گروه جهادی به فعالیت مشغول هستند.

 

معاون اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: در این راستا، ۲۲ کارگاه تولید ماسک، دستکش و گان در این استان راه‌اندازی شد که ۷۶ هزار و ۵۰۰ ماسک، هفت هزار عدد دستکش و دو هزار و ۹۴۰ گان تولید شد.

 

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا، ۳۳ هزار و ۷۵۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده تهیه و ۱۱ هزار و ۲۶۰ بسته معیشتی نیز در استان سمنان تهیه و توزیع شد.

 

وی با اشاره به تهیه و توزیع ۱۵ هزار و ۳۵۰ بسته بهداشتی در استان سمنان به همت خادم‌الشهدا عنوان کرد: ۲۱ هزار و ۵۰۰ بسته کمک مؤمنانه نیز در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به همت خادم الشهدا بسته‌بندی شد.

 

اسماعیلی ادامه داد: در مدت شیوع کروناویروس، چند رأس گوسفند برای سلامتی مردم و امام عصر (عج) به همت خادم‌الشهدای استان قربانی و گوشت آن بین محرومان توزیع شد.

 

وی با اشاره به سایر اقدامات انجام‌شده در این راستا بیان کرد: برگزاری مسابقات در فضای مجازی، برگزاری مجازی یادواره شهدا، جشن نیمه شعبان، مراسم شب‌های قدر، جشن تولد مجازی شهید دانشگر شهید شاخص استان، مراسم وفات حضرت خدیجه (س)، کمک به غسل اموات کرونایی و مشارکت فعال در ضدعفونی معابر و مدارس استان سمنان از اقدامات کمیته خادم‌الشهدای سپاه استان سمنان بوده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است