شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان: حفظ وحدت و هم‌افزایی رسانه‌ها در شکست اهداف دشمن موثر است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان: حفظ وحدت و هم‌افزایی رسانه‌ها در شکست اهداف دشمن موثر است

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 27 خرداد 1399 ساعت 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها در زمینه تبیین مبانی گام دوم انقلاب برای رسیدن به اهداف ایفای نقش کنند گفت : حفظ وحدت و هم‌افزایی رسانه‌های داخلی در شکست دشمن موثر است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان که در سالن اجتماعات سپاه قائم استان برگزار شد ، ابراز داشت: رسانه نقش محوری در جریان‌سازی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دارد.

وی بیان کرد: حفظ وحدت و هم‌افزایی رسانه‌های داخلی در حل مشکلات و در شکست دشمن موثر است و می تواند به هر اتفاق و جریان عمومی وزن دهد و در اتفاقات جهان نقش ایفا کند.

سردار دامغانی یادآور شد: انقلاب پدیده بی نظیر قرن بیستم است که پخش نوارکاست و اعلامیه در گذشته برای پیروزی انقلاب اسلامی به نوعی رسانه محسوب می‌شد و رسانه ها به بهترین شکل در پیروزی آن ایفای نقش کردند.

فرمانده سپاه استان سمنان تصریح کرد: جهان متاثر از رسانه است و اکنون دشمنان با ترکیب جنگ سخت و نرم در حال رقم زدن جنگی دیگر برای رسیدن به اهداف شوم خود هستند و رسانه ها در این میان نقشی مهم در خنثی کردن دسیسه‌ها دارند.

وی اظهار داشت: جنگ رسانه‌ای شروع شده و مطبوعات و رسانه بازیگر این جنگ هستند دشمن در جنگ رسانه‌ای به دنبال مشروعیت‌زدایی، اعتمادزایی و قداست زدایی و القایناکارامدی نظام و بزرگنمایی مشکلات برای مایوس کردن مردم است.

سردار دامغانی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی رسانه‌ای با امپراتوری رسانه‌ای خود است ایجاد ناامنی برای القای ناکارامدی و به دنبال آن براندازی را دنبال می‌کند خاطرنشان کرد: القای براندازی در ذهن مقدمه براندازی عملی است و با نقش موثر رسانه و حضور پرشور مردم، دشمن در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام مانده است.

وی بیان کرد: تمدن غرب از افول رد شده و مرده است و با تنفس مصنوعی رسانه زنده است و در واقع رسانه دستگاه تنفس مصنوعی تمدن غرب به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه استان سمنان با تاکید بر اینکه با نقش بی‌بدیل مردم که مبتنی بر تمدن و تربیت اسلامی است ایران در آزمون کرونا عملکرد قابل قبولی داشت ادامه داد: کرونا آزمون جهانی است و ایران در شرایطی که همه کشورها همزمان دچار مشکل شدند و لوازم بهداشتی را به سرقت می‌بردند در آزمون کرونا موفق عمل کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است