شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان: دشمن دنبال ایجاد ناامنی ذهنی است/ امیدآفرینی تقویت شود 

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان: دشمن دنبال ایجاد ناامنی ذهنی است/ امیدآفرینی تقویت شود 

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 27 خرداد 1399 ساعت 16:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه اصلی‌ترین میدان جهاد روشنگری افکار عمومی است، گفت: دشمن دنبال ایجاد ناامنی ذهنی است و باید امیدآفرینی در جامعه و اعتمادسازی به نظام را تقویت کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان در گردهمایی مسؤولان بسیج شاهرود، به ترور سردار شهید سلیمانی اشاره و اظهار کرد: ورود به دهه پنجم انقلاب را تجربه می‌کنیم و انقلاب تکامل و رشد پیدا کرده و به همین میزان نیز سطح برخورد و مواجه‌اش با دشمنان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: تا امروز تمام تهدیدات را با رهبری‌های حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه به فرصت تبدیل کرده‌ایم و دست نصرت الهی پشت سر انقلاب بزرگ ملت ایران است.

سردار دامغانی اضافه کرد: در آن ایام، شهادت سردار سلیمانی باعث شد تا آرزوی چندین ساله حاج قاسم محقق شود و اتحاد گروه‌های مختلف در منطقه ایجاد و امروز در اوج اتحاد هستند.

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به تحولات داخل کشور گفت: در داخل کشور نیز شهادت حاج قاسم سلیمانی اتحاد و انسجام خوبی ایجاد کرد و اقشار مختلف مردم با نگاه و اعتقادات مختلف به میدان آمدند. حمایت از محور مقاومت رشد یافت و ایستادگی برابر دشمنان دوباره جان گرفت.

سردار دامغانی با اشاره به اینکه تلاش دشمن برای تسلط بر روح و ذهن و قلب ملت ما مهم بوده و باید به آن توجه شود افزود: قدرت ایمان و پای کار بودن مردم ذیل ولایت تا امروز سبب ناکامی آن‌ها شده است.

وی با بیان اینکه وظیفه نخبگان اجتماعی این است که تصویرسازی درستی برای مردم داشته باشند، ادامه داد: کار نخبگان فرهنگی، اقناع، روشنگری و ارائه تصویری درست به مردم است. امروز استکبار تصویری غیرواقعی به مردم نشان می‌دهد و اعتقاد دارد با این کار، پیروز خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه اصلی‌ترین میدان جهاد روشنگری افکار عمومی است، گفت: دشمن دنبال ایجاد ناامنی ذهنی است و باید امیدآفرینی در جامعه و اعتمادسازی به نظام را تقویت کنیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است