شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه میامی:خانواده شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه میامی:خانواده شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 10:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی گفت:خانواده شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند .

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه میامیتصریح کرد:: خانواده های شهدا مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

وی  ابراز داشت: شهدا بالاترین جایگاه که همان جایگاه پیامبران الهی بوده نزد خداوند متعال را دارا هستند.


 حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی افزود:امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه میامی با بیان اینکه انقلاب و نظام اسلامی دارای استوانه‌های قوی است، تصریح کرد: ولایت فقیه، شهدا و مردم استوانه‌های قوی انقلاب هستند.


 حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی ابراز داشت:خون شهيدان والامقام وصبر و بردباري خانواده هاي معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورد.


وی همچنین با اشاره به جایگاه والای خانواده معظم شهدا،افزود:خانواده های شهدا مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است