شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان:همه خود را در ساخت اقتصادي مبتني بر اراده ايراني سهيم بدانند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان:همه خود را در ساخت اقتصادي مبتني بر اراده ايراني سهيم بدانند

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین قندهاری با تأكيد بر اينكه تحقق اقتصاد مقاومتي منوط به عزمي جدي است، گفت: بايد همه خود را در ساخت اقتصادي مبتني بر اراده ايراني سهيم بدانند.

 


به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا قندهاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در جمع پاسداران حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه تيپ قائم (عج) با اشاره به شعار سال اظهار داشت: امروز با این شعار که رهبر معظم انقلاب بیان كردند؛ تکلیف برای همه آنهایی که قصد خدمت صادقانه به مردم را دارند، روشن است و دیگر بهانه ای برای کسی باقی نمانده و این امر وظیفه ما را نیز بیش از پیش سنگینتر خواهد کرد.


وی تصریح کرد: چند سالی است که معظم له تأکید فراوان بر معیشت و اقتصاد درون زا دارند و این مطلب را با نام اقتصاد مقاومتی امسال مطرح كردند و تحقق این امر را منوط به کمک همه ایرانیان دلسوز برای پی ریزی یک اقتصاد مبتنی بر توان داخلی دانستند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: ما برای اینکه گامی مؤثر و بلند در تحقق این شعار برداریم در نظر داریم که در اجرای برنامه هایمان هزینه ها را به حداقل رسانده و از امکاناتمان نهایت استفاده را ببریم.


وی در سفارشی جدی به نیروهای این حوزه گفت: باید نمود اقتصاد مقاومتی و اجرای آن در برنامه های شما هرچه زود نمایان شود و این امر مطالبه جدی ما از شماست؛ چرا که با برنامه ریزی درست می توانیم از امکانات و استعدادمان بهترین استفاده را کرده و به دیگر مجموعه نشان دهیم که پیروی از کلام ولی امر بی شک عاقبتی پر خیر و برکت را به دنبال خواهد داشت.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان تأكيد كرد:‌ امیدواریم که مسئولان معاونتهای حوزه ما در برنامه ریزی های خود امکاناتی را که می توان از آنان استفاده های خوبی کرد را مد نظر قرار دهند.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است