شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانتخصیص 27میليارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به استان سمنان در سال 95

تخصیص 27میليارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به استان سمنان در سال 95

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 13:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان از اختصاص 27 میليارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به استان سمنان در سال جاری خبر داد.

 


به گزارش سپاه نیوز:جبار دوست‌محمدیان رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است و بر این اساس، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان بسیج سازندگی، پرداختن و عملیاتی‌سازی این مهم بوده و تمام پروژه‌ها بر همین مبنا اجرایی می‌شود.


وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی افزود: یکی از برنامه‌های اصلی بسیج سازندگی در سال جاری، بی‌شک تلاش بیش از پیش در تحقق طرح اقتصاد مقاومتی است.


رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با اشاره به مأموریت‌های سه‌گانه این سازمان گفت: محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح هجرت از مأموریت‌های اصلی سازمان بسیج سازندگی است.

وی تصریح کرد: 17 میلیارد تومان تسهیلات واگذارشده به متقاضیان در سال 94 بخشی به ایجاد اشتغال و کمک به کارگاه‌های موجود و توجه به خشک‌سالی و تأمین علوفه دامداران و فروش گوشت و بخش دیگر به تولید اختصاص یافت.


دوست‌محمدیان اضافه کرد: ایجاد 10 گلخانه، کمک تسهیلاتی به 123 نفر در بخش صنایع‌دستی، 51 نفر در بخش پرورش زنبورعسل، 16 نفر تولید گیاهان دارویی، 162 نفر اصلاح باغات، 11 مورد تولید قارچ خانگی، 32 نفر در بخش پرورش آبزیان ازجمله اقدامات انجام‌شده با کل تسهیلات اختصاص‌یافته در سال 93 بوده است.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است