شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم(عج) سمنان: راه شهدا با شعار حفظ نمی‌شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم(عج) سمنان: راه شهدا با شعار حفظ نمی‌شود

منتشرشده در سمنان شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت‌الاسلام‌والمسلمین راسخی گفت: راه شهدا، راهی نیست که با شعار حفظ شود؛ بلکه در کنار گفتار باید در صحنه عمل قوی ظاهر شد.

 به گزارش سپاه نیوز: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابوالفضل راسخی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم(عج) با حضور در صبحگاه مشترک نیروهای تیپ 12 قائم (عج) سمنان، با اشاره به رشادت شهدای تیپ در زمان جنگ به‌ویژه در سال‌های اخیر و در مأموریت‌های سخت اظهار داشت: دارای ظرفیت عظیمی از جوانان مؤمن و متعهد هستیم که بسیار گره‌گشا و کارا هستند.

وی با اشاره به تعهد این نیروها نسبت به ارائه خدمت به هم‌وطنان افزود: متأسفانه این روحیه در بعضی مسؤولان وجود ندارد و اگر این‌چنین بود، امروز کشور بسیاری از مشکلات را از پیش رو برمی‌داشت.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم (عج) سمنان با اشاره به رشادت‌های رزمندگان مدافع حرم که این روزها شهر و کشورمان را مزین به بوی شهادت کرده‌اند، گفت: در این ماه‌ها و روزها، شهیدانی را بدرقه کردیم که هرکدام افرادی شاخص در ایمان و عمل بودند و امروز وظیفه ماست که پیرو راهشان باشیم و نگذاریم گذر زمان گرد فراموشی بر ذهنمان بپاشد.


وی تأکید کرد: راه شهدا، راهی نیست که با شعار حفظ شود؛ بلکه در کنار گفتار، باید در صحنه عمل قوی ظاهر شد؛ چنانچه دیدیم جان‌فشانی مردان بزرگی در تاریخ ایران امروز این اقتدار را برای ما به ارمغان آورده است.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم (عج) سمنان تصریح کرد: همه ما روزی فانی می‌شویم؛ اما این هنر مردان خداست که زیبا و هنرمندانه خدایشان را زیارت می‌کنند؛ آن‌چنان که خداوند متعال در عظمت مقام این عزیزان گفته است، آن‌ها زنده‌اند و نزد خدایشان روزی می‌خورند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است