شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانجانشین سپاه استان سمنان خبر داد: اعزام بیش از 6 هزار نفر از سمنان به حرم امام(ره)

جانشین سپاه استان سمنان خبر داد: اعزام بیش از 6 هزار نفر از سمنان به حرم امام(ره)

منتشرشده در سمنان دوشنبه, 10 خرداد 1395 ساعت 08:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ هراسانیان از اعزام بیش از 6 هزار نفر از استان سمنان به حرم مطهر امام خمینی(ره) به مناسبت بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ایشان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ اسحاق هراسانیان جانشین سپاه استان سمنان در جلسه ستاد بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که با حضور نمایندگانی از استانداری، نیروی انتظامی و اعضای قرارگاه شهید فهمیده در سالن جلسات ستاد سپاه استان سمنان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره این ابرمرد بزرگ تاریخ اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌های متعدد و متنوعی برای سالروز ارتحال امام خمینی (ره) تهیه و تدارک دیده شده است.

وی با تأکید بر لزوم بررسی دقیق در سیره زندگی امام راحل افزود: تأسی به شیوه و مرام و مسلک امام خمینی (ره) تضمین‌کننده سعادت دنیا و آخرت است و باید در برهه کنونی تلاش فزون‌تری نسبت به آشنایی نسل جوان با آرمان‌های انقلاب و امام داشته باشیم.

جانشین سپاه استان سمنان با بیان اینکه امسال برنامه‌ریزی بهتری برای انتقال کاروانیان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) برای آسایش زائران اعزامی انجام شده است، گفت: ثبت‌نام برای عزیمت به حرم مطهر امام در تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج صورت می‌گیرد.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است