شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان: مقاومت رمز پیروزی بر استکبار جهانی است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان: مقاومت رمز پیروزی بر استکبار جهانی است

منتشرشده در سمنان شنبه, 26 مرداد 1398 ساعت 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: «مقاومت» راهبرد اصلی جمهوری اسلامی ایران در مقابل مستکبران عالم است.

به گزارش سپاه نیوز؛  دامغانیفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در آیین معرفی فرمانده جدید سپاه ناحیه شاهرود که در کانون بسیج این شهرستان برگزار شد با اشاره به راهبردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابله با توطئه‌های دشمنان اظهار داشت: مقاومت رمز پیروزی بر استکبار جهانی است.

 

وی با بیان اینکه ثمره مقاومت و ایستادگی ملت ایران برابر دشمنان تا بن دندان مسلح در دفاع مقدس فتح و پیروزی بود افزود: راهبرد مقاومت و ایستادگی همچنان باید تداوم یابد؛ چراکه دشمنی دشمنان پایان‌پذیر نیست.

 

دامغانی با تاکید بر اینکه هدف استکبار جهانی سلطه استگفت: ثبات در راه و هدف در طول چهل سالی که از عمر انقلاب می‌گذرد تداوم داشته و پس از آن نیز باید باقدرت و قوت ادامه یابد؛ چراکه در این صورت می‌توان بر استکبار غلبه کرد.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تأکید بر حفظ وحدت ملت‌های مسلمان بیان داشت: در برهه کنونی لازم است بصیرت و دشمن‌شناسی خود را برای مقابله به هنگام با دشمنان ارتقا بخشید.

 

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است