شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : مقاومت راهکاری مؤثر برای غلبه بر استکبار جهانی است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : مقاومت راهکاری مؤثر برای غلبه بر استکبار جهانی است

منتشرشده در سمنان دوشنبه, 08 مهر 1398 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان راهبرد مقاومت فعال را از راهکارهای مؤثر برای غلبه بر استکبار جهانی عنوان کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دامغانیفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در همایش استانی نکوداشت پیشکسوتان جهاد، مقاومت و شهادت دفاع مقدس استان سمنان اظهار داشت: دفاع مقدس گنجینه‌ای ارزشمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود که نیاز به مراقبت دارد.

 

وی افزود: باید دستاوردهای دفاع مقدس، آرمان ها و ارزش‌های ناب آن دوران در جامعه ترویج شود.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به مؤلفه‌های اقتدار ملت ایران اشاره کرد و از مهم‌ترین آن‌ها را قدرت ایمان عنوان کرد و گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با این مؤلفه حماسه‌های بی نظیر خلق کردند و آن را به رخ جهانیان کشاندند.

 

دامغانی مقاومت را از مؤثرترین راهبردها برای غبله بر مستکبران جهان عنوان کرد و گفت: ملت ایران با این راهبرد توطئه‌های استکبار جهانی را خنثی کرده اند.

 

وی با اشاره به نقش رزمندگان استان سمنان در دوران دفاع مقدس گفت: حضور این رزمندگان در 55 عملیات دوران دفاع مقدس کارنامه‌ای درخشان را برای مردم این خطه رقم‌زده است.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان داشت: استان سمنان در دوران دفاع مقدس سه هزار شهید و هفت هزار جانباز را تقدیم انقلاب و نظام کرده است و جایگاه‌های برتر کشوری را در این زمینه به خود اختصاص داده است.

 

دامغانی به درخشش استان سمنان در دیگر حوزه‌های خدمات‌رسانی، فرهنگی اشاره کرد و گفت: در جبهه مقاومت نیز مردم استان سمنان پیشگام بوده اند.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است