شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:  آرمان‌های ناب انقلاب در گام دوم بیش‌ازپیش مورد توجه قرار گیرد

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:  آرمان‌های ناب انقلاب در گام دوم بیش‌ازپیش مورد توجه قرار گیرد

منتشرشده در سمنان دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: ارزش‌های اخلاقی و آرمان‌های ناب انقلاب اسلامی باید بیش‌ازپیش در گام دوم انقلاب موردتوجه قرار گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در دیدار با استاندار سمنان اظهار داشت: اردوهای راهیان نور از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگی محسوب می‌شود که نیاز به توجه و حمایت بیش‌ازپیش دارد.

 

وی با اشاره به همکاری سپاه استان سمنان و آموزش‌وپرورش طی سال‌های اخیر در برگزاری اردوهای راهیان نور و اعزام دانش آموزان این استان به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور گفت: تلاش سپاه بر یاری آموزش‌ و پرورش در اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور استمرار دارد.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان داشت: فرهنگ دفاع مقدس باید در جامعه ترویج یابد و نسل امروز را باید با این فرهنگ آشنا کرد.

 

دامغانی اظهار داشت: فرهنگ دفاع مقدس عاملی مؤثر در حفظ ارزش‌های انقلاب و مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

 

وی از حمایت استاندار سمنان نسبت به برگزاری اردوهای راهیان نور در این استان تقدیر کرد و بر لزوم همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی و مدیران و مسئولان تأکید کرد.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: ارزش‌های اخلاقی و آرمان‌های ناب انقلاب اسلامی باید بیش‌ازپیش در گام دوم انقلاب موردتوجه قرار گیرد؛ چراکه برهه کنونی بسیار حساس است و دشمنان جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را از طریق جنگ نرم نشانه رفته‌اند.

 

دامغانی بر توجه خانواده‌ها به تربیت دینی فرزندانشان تأکید کرد و گفت: ابتدا خانواده و سپس جامعه در تربیت دینی و انقلابی نسل امروز نقش دارند؛ بنابراین لازم است دقت ویژه‌ای در این حوزه انجام شود.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است