شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه ناحیه دامغان: بسیج در ۹ عرصه  به مردم خدمات ارائه می کند

فرمانده سپاه ناحیه دامغان: بسیج در ۹ عرصه  به مردم خدمات ارائه می کند

منتشرشده در سمنان شنبه, 02 آذر 1398 ساعت 12:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه دامغان با اشاره به اینکه بسیج در ۹ عرصه خدمت به مردم فعالیت دارد، گفت: بسیج از جنس مردم است.

به گزارش سپاه نیوز؛ تقی پور فرمانده سپاه ناحیه دامغان در آیین گردهمایی چهره‌های ماندگار بسیج دامغان به میزبانی زینبیه اعظم امامزاده قاسم (ع) این شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۴۰۰ شهید بسیجی این شهرستان بابیان اینکه بسیج در ۹ عرصه خدمت به مردم در کشور فعالیت دارد، ابراز داشت: بسیج در این چهار دهه عمر فعالیت خود همواره منشأ خدمات به مردم و محرومان جامعه بوده است.

 

وی بابیان اینکه نقش بسیج و بسیجیان در کشور از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر هیچ‌کس پوشیده نیست، افزود: امروز این نهاد مقدس و برآمده از دل مردم در فعالیت‌های عمرانی حضوری فعال دارد و این حرکت از افتخارات بسیج به شمار می‌رود.

 

فرمانده سپاه ناحیه دامغان بابیان اینکه همه ما بسیجی هستیم و باید بسیجی بمانیم، ابراز داشت: دشمنان نظام و ملت ایران در طی ۴۰ سال گذشته کوشیدند با تهدیدات خود مردم را از بسیج دور کنند ولی مردم ارتباط و حضور خود را با این نهاد بیش از گذشته تقویت کردند.

 

تقی پور بابیان اینکه بسیج امروز به یک الگوی جهانی تبدیل شده و دشمنان از نام آن هراس و وحشت دارند، تصریح کرد: توطئه‌های دشمنان با بصیرت این نیروی مردمی خنثی‌شده است.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است