شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : تفکر بسیجی ضامن اقتدار انقلاب اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : تفکر بسیجی ضامن اقتدار انقلاب اسلامی است

منتشرشده در سمنان چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اخلاص، عمل به‌موقع، بصیرت، دشمن‌شناسی و ولایتمداری را از ویژگی های بسیجی بر شمرد و گفت: گسترش تفکر بسیجی ضامن اقتدار و عزت انقلاب است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن حسینی دیباجی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در همایش خانواده‌های آسمانی که در پایگاه بسیج حضرت سکینه (س) محله سرداران شهید برگزار شد اظهار داشت: بسیج لشکر مخلص خداست و مهم‌ترین مؤلفه قدرت این نهاد مقدس ولایتمداری بسیجیان است.

 

وی بیان داشت: بسیج و بسیجی پشتیبان و مدافع ارزش‌ها و‌ آرمان‌های مقدس انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این راه لحظه‌ای غفلت ندارد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: اخلاص، عمل به‌موقع، بصیرت، دشمن‌شناسی، ولایتمداری، صداقت، ایمان و خدامحوری ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک بسیجی با بر تن کردن لباس مقدس بسیج خود را متعلق و متصف به این ویژگی‌ها می‌کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی دیباجی به حضور بسیج و بسیجی در تمامی عرصه‌های انقلاب در دوران دفاع مقدس و پس از آن دوران سازندگی، در باز کردن گره مشکلات مردم و رفع محرومیت‌ها از چهره مناطق محروم اشاره کرد.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان همواره در یاری‌رساندن به مردم آماده هستند گفت: بسیج خادم مردم است و مفتخر است که می‌تواند گامی کوچک در رفع محرومیت‌ها و مشکلات مردم بردارد و همین‌ها مایه محبوبیت بسیج و بسیجی در دیدگاه مردم شده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با تأکید بر ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه گفت: این تفکر امروز نه‌تنها در ایران بلکه فراتر از مرزهای جغرافیایی در بین امت‌های مسلمان نفوذ و رسوخ یافته و مایه اثرگذاری در پیشبرد اهداف مسلمانان منطقه علیه استکبار گران شده است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است