شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان: بسیج مکتبی الهی و مردمی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان: بسیج مکتبی الهی و مردمی است

منتشرشده در سمنان دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنانبا بیان اینکه بسیج مکتبی الهی و مردمی است گفت: تفکر بسیجی در هر عرصه‌ای حلال مشکلات است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن حسینی دیباجی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در نشست مروری بر دستاورد‌های ۴۰ ساله بسیج و گام دوم انقلاب اسلامی در جمع پیشکسوتان و اساتید دانشگاه ایوان کی با بیان اینکه تفکر بسیج در هر عرصه‌ای با عث تمام مشکلات حل شود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) گفت: اگر بسیج در دوران دفاع مقدس نبود دچار مشکلات زیادی می‌شدیم.

 

وی با بیان اینکه در چشم انداز رهبری ۵ مرحله برای جامعه اسلامی تبیین شده است گفت: در حال حاضر انقلاب اسلامی، حکومت اسلامی و دولت اسلامی تشکیل شده است که اکنون در مرحله دولت اسلامی هستیم و اگر دو عنصر تربیت نیروی انسانی و تولید فکر و فناوری نباشد دولت اسلامی شکل نمی‌گیرد و تا دولت اسلامی نباشد نمی‌توان برای ظهور امام زمان (عج) مقدمه سازی کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: انقلاب اسلامی ایران مورد توجه و عنایت خاص امام زمان (عج) قرار دارد و این انقلاب به برکت بصیرت انقلابی و ولایی ملت ایران به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی دیباجی افزود: تفکر بسیجی در هر کجا که باشد دشمن جرات نفوذ به آنجا را ندارد.

 

وی با بیان اینکه بسیج مکتبی الهی و مردمی است که هدفی جز خدمت و رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم را ندارد گفت: بصیرت، اخلاص و عمل به موقع از ویژگی بسیجیان است و دستاورد ۴۰ سالگی این نهاد انقلابی نشان داد مردم ایران به بصیرت کامل رسیده اند.

 

 

انتهای پیام / 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است