شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنان فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : حماسه ۹ دی بهترین عرصه نمایش بصیرت و ولایتمداری مردم ایران بود

 فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان : حماسه ۹ دی بهترین عرصه نمایش بصیرت و ولایتمداری مردم ایران بود

منتشرشده در سمنان سه شنبه, 10 دی 1398 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه ۹ دی روز میثاق مردم با ولایت و روز بصیرت است گفت: حماسه ۹ دی بهترین عرصه نمایش بصیرت و ولایتمداری مردم ایران بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانیفرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در گفت‌وگویی اظهار داشت: تفاوت ملت ما با سایر ملت های جهان که باعث شد انقلابی به این بزرگی را رقم بزند و در این 40 ساله پس از آن نیز این انقلاب استمرار داشته باشد؛ در همین بصیرت و پیوند با ولایت است.

 

وی با اشاره به اینکه بهترین عرصه نمایش بصیرت و ولایتمداری مردم همین حماسه 9دی بود تصریح کرد: حماسه 9 دی نشان داد که انقلاب اسلامی در اعماق وجود ملت ایران ریشه دارد و مردم قدر ایثارگری ایثارگران و همه کسانی که برای این نظام و انقلابشان زحمت کشیدند را می‌دانند.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: حماسه بزرگ نهم دی ماه همچنین نشان داد همانگونه که مردم از انقلاب خود تا امروز با تمام وجود محافظت کردند؛ از این به بعد نیز محافظت خواهند کرد.

 

سردار دامغانی با بیان اینکه هر کاری که ریشه الهی و ریشه مردمی داشته باشد ماندگار است خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری 9 دی این است که هم ریشه الهی داشته و یوم الله است و هم ریشه مردمی دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است