شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنان فرمانده سپاه استان سمنان: خدمت به مردم رسالت و تکلیف است

 فرمانده سپاه استان سمنان: خدمت به مردم رسالت و تکلیف است

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 16:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: ازاقدامات امیدآفرین در جامعه خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در دیدار با مدیرکل پست استان سمنان اظهار داشت: امیدآفرینی و وحدت آفرینی در جامعه را در تقابل با راهبردی عنوان کرد که دشمنان درصدد ایجاد آن در جامعه هستند؛ یعنی همان ایجاد اختلاف بین مردم و دمیدن روحیه یأس و ناامیدی در کالبد جامعه که دشمن همواره در راستای تحقق آن می‌کوشد.

 

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم یک رسالت و تکلیف است افزود: یکی از اقدامات امیدآفرین در جامعه خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات است.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان حوزه خدمت‌رسانی به مردم را بسیار وسیع دانست و گفت: فعالیت در این حوزه نیازمند به همراهی آن با اخلاص در عمل است.

 

سردار دامغانی اخلاص در عمل و عمل انقلابی را 2 عامل مهم در ادامه دار شدن دین همه ما  به شهدا، انقلاب و نظام عنوان کرد.

 

وی به اهمیت فضای مجازی اشاره کرد و با اشاره به اقدامات و فعالیت هایی که دشمنان و سوء استفاده کنندگان از این فضا برای رسیدن به اهداف شوم خود علیه کشور انجام می دهند تأکید کرد: باید تلاش و فعالیت در حوزه فضای مجازی را توسعه بخشیم.

 

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تصریح کرد: اگر هر یک از ما در ترویج وحدت در جامعه به درستی به وظیفه خود عمل کنیم  نوعی جهاد در تقابل با اهداف دشمنان انجام داده‌ایم؛ چراکه جهاد به معنی تلاشی ویژه در مقابل نیات شوم دشمنان است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است