شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنان فرمانده سپاه ناحیه دامغان: امام خمینی(ره) هیمنه مستکبران را فرو ریخت

 فرمانده سپاه ناحیه دامغان: امام خمینی(ره) هیمنه مستکبران را فرو ریخت

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 13 بهمن 1398 ساعت 08:23
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه دامغان با بیان اینکه امام خمینی(ره) اسلام منهای استکبارستیزی را اسلام آمریکایی می‌دانست، گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نظام فکری جدیدی را مبتنی بر آموزه‌های اسلام ناب و مکتب اهل بیت(ع) بنیان نهاد.

به گزارش سپاه نیوز؛  تقی پور فرمانده سپاه ناحیه دامغان در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام امت به میهن اسلامی که با حضور جمع کثیری از اقشار مردم و مسئولان این شهرستان در محل میدان امام خمینی(ره) برگزار شد، با تبریک فرارسیدن 12 بهمن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهارداشت: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران نهضتی بی نظیر به رهبری اندیشمندی الهی بود که اسلام ناب محمدی و استکبارستیزی را سرلوحه حرکت خود قرار داد.

 

فرمانده سپاه ناحیه دامغان اعتقاد راسخ مردم به رهبری امام خمینی(ره) و اعتقاد و اطمینان امام به ملت را از ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی دانست و افزود: امام عالمی عامل بود، به آنچه بیان می نمود نخست خود عمل می کرد، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نظام فکری جدیدی را مبتنی بر آموزه‌های اسلام ناب و مکتب اهل بیت(ع) بنیان نهاد و در جهانی که دو تفکر کمونیسم و لیبرالیسم در آن حاکم بودند، فریاد ضد استبداد و استکبار سرداد.

 

تقی پور با اشاره به تقابل دو جبهه اسلام و استکبار در سطح جهان و فراز و نشیب‌های فراوان چهار دهه گذشته، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با آرامشی الهی، انقلاب و نظام اسلامی را مدیریت و راهبری می کردند، ایشان پس از 14 سال تبعید حتی در شرایط خطیر پرواز به میهن آرامشی مثال زدنی داشت و با اتکا به ایمان خود و اراده ملت مسلمان ایران در برابر دنیای کفر ایستاد.

 

فرمانده سپاه ناحیه دامغان با بیان اینکه اسلامی که امام خمینی(ره) آن را احیاء نمود، اسلام ناب محمدی و اسلام جامع بود که تنها به عبادات فردی توجه نداشت، خاطرنشان کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اسلام بدون استکبارستیزی را اسلام آمریکایی می دانست که دردی را از مسلمین و امت بزرگ اسلامی درمان نمی‌کند.

 

وی داشتن رهبر بزرگ و مدبر را از مؤلفه‌های اصلی انقلاب‌های موفق و ماندگار برشمرد و ضمن اشاره به شاخصه ساده زیستی امام راحل(ره)، خاطرنشان کرد: زندگی ساده امام خمینی(ره) به عنوان رهبری قدرتمند و جهانی همواره سبب شگفتی بسیاری از افراد و اندیشمندان در سطح جهان بود؛ امام متواضعانه خود را خدمتگذار مردم می دانست و معتقد بود حکومتی که پشتیبانی مردمش را داشته باشد از بین نخواهد رفت.

 

تقی‌پور بصیرت و آینده‌نگری را شاخصه دیگر شخصیت الهی امام خمینی(ره) برشمرد و تصریح کرد: هدایت‌های پیامبرگونه امام امت در دوران مبارزه با رژیم شاهنشاهی و در دوران دفاع مقدس و توصیه ایشان برای جانشینی خود و معرفی رهبر معظم انقلاب به عنوان فردی شایسته برای رهبری، نشان دهنده دوراندیشی آن رهبر بی‌مثال است.

 

گفتنی است؛ اجرای سرودها و شعارهای انقلابی یادآور دوران پیروزی انقلاب و ورود امام به میهن، ادای احترام مردم و مسئولان به تمثال مبارک امام خمینی(ره) و رژه موتوری نیروهای مسلح شهرستان از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است