شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه استان سمنان تاکید کرد: به‌کارگیری ظرفیت‌های سپاه استان سمنان برای مقابله با ویروس کرونا

فرمانده سپاه استان سمنان تاکید کرد: به‌کارگیری ظرفیت‌های سپاه استان سمنان برای مقابله با ویروس کرونا

منتشرشده در سمنان چهارشنبه, 21 اسفند 1398 ساعت 08:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: ظرفیت‌های سپاه برای مقابله با ویروس کرونا به‌کارگیری می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان سمنان از امضای تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد و اظهار داشت: بر اساس این تفاهم‌نامه ظرفیت‌های سپاه برای مقابله با ویروس کرونا به‌کارگیری می‌شود.

 

وی بابیان اینکه عملیات ضدعفونی شهرهای استان سمنان از ۱۰ شب گذشته آغازشده است، افزود: این طرح تا ریشه‌کنی کرونا در سراسر استان ادامه دارد و رعایت توصیه‌های بهداشتی و پزشکی بهترین راهکار پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا است.

 

فرمانده سپاه استان سمنان با تأکید بر اینکه ستاد مردمی در شهرها برای مقابله با ویروس کرونا راه‌اندازی می‌شود، خاطرنشان کرد: آمادگی کامل برای مقابله با این ویروس در سطح استان وجود دارد.

 

سردار دامغانی بابیان اینکه اقدامات مطلوبی برای رفع کسری اقلام بهداشتی صورت گرفته است، یادآور شد: سپاه و بسیج تمامی تلاش خود را برای ریشه‌کنی ویروس کرونا به کار گرفته است و ضدعفونی معابر شهری به‌ویژه در مناطق پرتردد در شرایط کنونی امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

 

وی با اشاره به اینکه ضدعفونی و گندزدایی معابر عمومی مرکز و غرب استان سمنان به سپاه پاسداران و شرق استان نیز به ارتش واگذارشده است، تأکید کرد: راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در خصوص تولید ماسک و لباس‌های درمانی از سوی بسیج سازندگی از دیگر اقدامات مهم این نهاد برای مقابله با ویروس کرونا است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است